SÜPERSTAR AJDA PEKKAN, LONDRA'YI SALLADI!

Süperstar Ajda Pekkan, Londra’da muhteşem bir konsere imza attı.

Magazin

SÜPERSTAR AJDA PEKKAN, LONDRA'YI SALLADI! Konserden konsere koşturan pop müziğin süperstarı Ajda Pekkan, önceki akşam bu kez Londra’daki sevenlerine muhteşem bir gecce yaşattı.

Konser, Londra ve Avrupa’nın en seçkin bir mekanında gerçekleşti. Bir çok ünlünün sahne aldığı mekanda Pekkan, konserini “Yeniden Başlasın” isimli klasikleşmiş şarkıyla açtı. Ardından Pekkan peş peşe Tarkan imzalı “Yakar Geçerim” ve Orhan Gencebay’ın ölümsüz eseri “Severek Ayrılalım” başta olmak üzere eski ve yeni şarkılarını seslendirdi.

Konseri izleyen 2 bin 800 kişi hep bir ağızdan süperstarın şarkılarına eşlik edip coştu. Sahnede lame ve vücudunu saran bir tulum giyen Pekkan 7 yıl sonra Londra’da olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Yıllar benim umurumda değil. Yaptıklarıma bakarım” diyerek genç kalma formülünü de itiraf etmiş oldu. 1,5 saat sahnede kalan ve enerjisiyle kendisine hayran bırakan Pekkan, “Boşver gitsin” şarkısı ile konserini bitirdi. Pekkan ısrarlara rağmen ikinci kez sahneye çıkmadı. Konser sonrası ekibiyle beraber İtalyan restoranına giden Pekkan’ın neşeli hali dikkat çekti. Süperstar çarşamba günü İstanbul’a dönecek.

fotoğraf...

fotoğraf...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: