SÜPERSTAR YİNE COŞTURDU!

Süperstar Ajda Pekkan, ENBE Orkestrası ile birlikte Akıngüç Oditoryumu’nda hayranlarına unutulmayacak bir gecce yaşattı…

Magazin

SÜPERSTAR YİNE COŞTURDU! Şef Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası eşliğinde müzik dünyasının efsane ismi Ajda Pekkan, 1 Nisan Perşembe akşamı İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Oditoryumu’nda sevenlerine muhteşem bir gece yaşattı. Şarkıların hep bir ağızdan söylendiği gecede, Süper Star Ajda Pekkan her zaman olduğu gibi şıklığı ile göz kamaştırdı. Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası’nın eşlik ettiği süper star, büyüleyici performansıyla hayranları tarafından ayakta alkışlandı.

Ocak ayından bu yana Ferhat Göçer, Işın Karaca, Burak Kut&Meyra ve Volkan Konak gibi birçok ünlü sanatçıya eşlik eden ENBE Orkestrası, önümüzdeki günlerde İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Oditoryumu’nda Türk müziğinin önde gelen isimlerine eşlik etmeye devam edecek.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: