SÜRPRİZ RÖPORTAJLAR 'THE BEST LUX IST'DE!

Kalitesi ve göz alıcı sayfalarıyla ‘İstanbul’un en ayrıcalıklı’ dergisi unvanını elinde bulunduran ‘The Best Places of İstanbul’ dergisi yeni sayısına özel olarak baştan aşağı yenilendi.. Cazibesiyle dünyayı kendine aşık eden İstanbul’un en ‘lüks’ halini sizlere yansıtabilmek için yepyeni bir konsept seçtik. Bayilerdeki yerini alan ‘The Best Luxury of İstanbul – The Best LUX İst’ Dergisi gözlerinizi kamaştıracak.

Magazin

SÜRPRİZ RÖPORTAJLAR 'THE BEST LUX IST'DE! Bir sene boyunca aranızda ‘The Best Luxury of İstanbul – The Best LUX İst’ adıyla arz-ı endam edecek olan dergimiz yeni tasarımı, lüks konsepti, keyifli içeriği ve farklı bakış açısıyla İstanbul’un sahip olduğu tüm lüksleri bir arada sunuyor sizlere.

Moda, mücevher, kişisel bakım, aksesuar, dekorasyon, sanat-antika, oteller, restoranlar, özel yerler ve gecce yaşamı olmak üzere 10 farklı kategoride, İstanbul'un en lüks markalarını bulabileceğiniz tasarım harikası ‘The Best Luxury of İstanbul – The Best LUX İst’ Dergisi 308 sayfa, pırıl pırıl kuşe..

Bizim bu yıl ki sloganımız ‘İstanbul’un ışıltısını hissedin!’ O nedenle de herkesin İstanbul’un ışıltılı dünyasına doğru bir yolculuğa çıkmasını istiyoruz..

Evet hazır mısınız? En gösterişli, en şatafatlı ve en büyülü İstanbul serüveniniz başlıyor..

İlk durağımız İstanbul’daki dünya markaları..

Farkında mısınız, yurtdışına gittiğiniz zaman kalbinizi yerinizden fırlatan tasarımlar artık sadece bir kaç adım ötenizde.. Dünya kadınlarının çıldırdığı, sahip olmak için adeta birbiriyle yarıştığı markalar birbiri ardına İstanbul’da açılıyor ve artık bu markalara sahip olmak için binlerce kilometrelik yollar yapmaya gerek kalmıyor.. Peki en iyisi hangisi, 2012 moda sezonun trendleri neler, hangi markanın modasını takip etmelisiniz, kim neler yapmış, yeni tasarımlar, yeni trendler neler? Hepsi İstanbul’daki dünya markaları sayfamızda..


Patronların ‘lüks’ hobilerini biliyor musunuz?

Onları hep iş adamı ya da iş kadını kimlikleriyle tanıdınız.. Ama boş zamanlarında ne yaparlar, nelerden hoşlanırlar, en lüks zevkleri nedir gibi detaylardan haberiniz yok.. İşte biz bu açığınızı kapatmak üzere size şahane sayfalar hazırladık.. Merak edilen patronları ve onların gizli hobilerini sizler için araştırdık..

Sürpriz röportajlar..

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın en büyük hayali ne, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün lüks durakları hangileri, Les Ottomans’ın patroniçesi Ahu Aysal’ın lüks tanımı hangisi, Rahmi Koç’un başarı sırları, Sezen Aksu’nun starlık öyküsü ve daha aklınıza gelmeyecek bir çok sürpriz isimle sürpriz röportajlar Best of Luxury Dergisi’nin sayfalarında sizi bekliyor..

Ve tabii ki İstanbul’un en lüks markaları..

İstanbul’un en lüks moda markalarından ışıltılı tasarımlarıyla kendilerine aşık eden mücevhercilerine, ismini dünya çapında duyurmuş modacılarından en prestijli otomobil markalarına, mücevherleri kıskandıracak saat tasarımlarından nadide aksesuarlara kadar her şeyi en ince detayına kadar araştırarak aklınızı başınızdan alacak tasarımlara imzamızı attık.

Şehre yeni bir ışıltı kazandıran en lüks konutları, olağanüstü spor merkezlerini, ruhları arından en lüks spa’ları ve tabii ki en şaşaalı otellerini yine sizler için sayfalarımıza taşıdık. İstedik ki biraz siz de bu ışıltılı dünyanın içine girin ve kendinizi ‘lüks’le şımartın..

Sizce adeta bir lezzet vahası olan İstanbul’un en şık ve en kaliteli restoranlarını ve gecce kulüplerini unutmuş olabilir miyiz? Elbette ki hayır! Dekorasyonlarından ambiyanslarına yemeklerinden içkilerine kadar her taraflarından asalet akan en lüks ve en gösterişli mekanlar da ‘The Best Luxury of İstanbul – The Best LUX İst’te..

Kısacası İstanbul’da gitmeniz gereken nerede ne kadar lüks marka varsa hepsini bir dergiye sığdırdık... Ve ortaya her zaman olduğu gibi yine bir başyapıt çıkardık..

Hem ‘The Best Luxury of İstanbul – The Best LUX İst’in hem de İstanbul’un ışıltılı dünyasının tadını çıkartın..

Bunlarda ilginizi çekebilir: