Survivor 2016 kendi rekorunu kırdı

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu ve ekranların en çok izlenen yarışması olan “Survıvor 2016”, Kuzey Kıbrıs’ta yapılan muhteşem bir finalle sona erdi. Bu sezon yayınlandığı ilk günden bu yana izleyiciyi ekranlara kilitleyen ve hemen hemen her gün izlenme oranlarında ilk sırada çıkan “Survıvor 2016”nın Şubat ayından bu yana hakkında çıkan haberlerle de gündemden hiç düşmediği belirlendi.

Magazin

Survivor 2016 kendi rekorunu kırdı Medya Takip Ajansı Interpress’in yapmış olduğu incelmeye göre, yarışmanın başladığı Şubat ayından bu yana yazılı basında “Survıvor 2016” hakkında 1.456 haber yayınlandığı tespit edildi. Bu yılki yarışma geçen yıl yayınlanan ve son 10 yılın öne çıkan yarışmacılarının katıldığı “Survıvor All Star”ı da geride bırakmış oldu. “Survıvor All Star” hakkında geçtiğimiz yıl yazılı basında 1.091 haber çıkmıştı.


Survivor 2016'nın şampiyonu belli oldu

Survivor 2016'nın şampiyonu belli olduHalkın tercihi Atakan oldu…
Aynı araştırmaya göre, 7 Şubat 2016’da başlayan yarışmada “Ünlüler” ve “Gönüllüler” halinde iki takım yarışırken, basında “Ünlüler” hakkında 532, “Gönüllüler” hakkında ise 402 haber çıktığı tespit edildi. İki takım ödül ve eleme oyunlarında kıyasıya yarışırken, bu yıl geçen senelerden farklı olarak Kıbrıs’taki finallere beş yarışmacı katıldı. İlk gün halkın oylarıyla Damla, Nagihan ve Semih arasından yarı finale çıkmayı Damla başarırken, ikinci gün rakip olduğu Atakan’dan daha az oy alarak elenmekten kurtulamadı. Atakan yarı finalde elediği Damla’dan sonra bir diğer finalist Serkay’ı da geçerek yarışmanın galibi oldu ve büyük ödülü almaya hak kazandı.

Yunus Günçe'den Survivor açıklaması!

Yunus Günçe'den Survivor açıklaması!En fazla haber Yılmaz Morgül hakkında çıktı…
Interpress’in araştırmasına göre, haber sıralamasında “Survıvor 2016” da öne çıkan yarışmacılar arasında Yılmaz Morgül hakkında çıkan 251 haberle açık ara birinci olurken, bir diğer ünlü Tuğba Özay ile ilgili yazılı basında 184 haber yayınlandığı tespit edildi. Favori yarışmacılardan olan Semih Öztürk ile alakalı 162 haber çıkarken, birinci olan Avatar Atakan hakkında da yazılı basına 158 haber yansıdığı belirlendi. Finalde Atakan’ın rakibi olan Serkay Tütüncü hakkında ise yazılı basında 115 haber çıktığı saptandı.

Acun Ilıcalı Survivor yayınını yarıda kesti ve ikinci finalisti açıkladı!

Acun Ilıcalı Survivor yayınını yarıda kesti ve ikinci finalisti açıkladı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: