Survivor 2017 hızlı başladı!

Yayınlandığı ilk sezondan bu yana Türk televizyon tarihinin en çok izlenen yarışması olan ve bu yıl on birincisi düzenlenen Acun Ilıcalı’nın sıra dışı yarışma programı “Survıvor 2017” izleyici ile buluşurken, Google tarafından açıklanan verilere göre internette en fazla aranan bu sezonki yarışmacıların listesi de belli oldu.

Dizi Galeri

Survivor 2017 hızlı başladı! Listeye göre Google’da en çok aranan yarışmacı ‘Ünlüler’ takımından İlhan Mansız olurken, eski milli futbolcuyu ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinden “Havuç” olarak tanıdığımız oyuncu Furkan Kızılay takip etti. En çok aranan üçüncü yarışmacı ise ‘Gönüllüler’ takımında yer alan Eser West oldu.

Video yüklenemedi...Medyada da en çok İlhan Mansız var…

Medya Takip Ajansı Interpress’in “Survıvor 2017” yarışmasına katılan yarışmacıların medyada çıkan haberleri ile ilgili araştırmasına göre Ünlüler takımından İlhan Mansız hakkında yılbaşından bu yana televizyon, yazılı basın ve internette toplam 972 haber çıktığı belirlendi. Yine aynı takımda yarışmacı olan Furkan Kızılay ile ilgili 868 haber yer alırken, Gönüllüler takımından Eser West ile alakalı ise medyaya 842 haber yansıdığı belirlendi. İnternette en çok aranan diğer “Survıvor 2017” yarışmacıları ise sırasıyla şarkıcı Tarık Mengüç, milli atlet Sema Apak, milli boksör Adem Kılıççı, sunucu Berna Öztürk, Gönüllüler takımından Ogeday Girişken, oyuncu Seda Demir, milli koşucu Pınar Saka ve rekortmen dalışçı Şahika Ercümen olarak belirlendi.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: