Survivor 2017'de elenen isim belli oldu

Ocak ayı sonundan bu yana heyecanın giderek arttığı Survivor'da elenen sim belli oldu.

Magazin

Survivor 2017'de elenen isim belli oldu TV8'de yayınlanan ve her geçen gün heyecanın arttığı Survivor 2017 yarışmasında eleme adayları arasından en az oyu alan isim Bulut adaya veda etti.

Serhat Akın 'Survivor'a dönecek mi?

Serhat Akın 'Survivor'a dönecek mi?Cumartesi ve Pazar akşamları ekrana gelen bölümlerde dokunulmazlık oyunlarını Ünlüler takımı kazanmış, Gönüllüler konseyde 4 aday çıkarmıştı. Konseyde ilk olarak oylamada Erdi'nin adı çıkarken bireysel dokunulmazlığı kazanan Tuğçe de Berna'nın adını söylemişti. İkinci konseyde ise yapılan oylamada Bulut'un adı çıkmış, bireysel dokunulmazlığı kazanan Volkan ise Gökhan'ı dördüncü aday olarak söylemişti.

Yapılan oylama sonucu en az oyu alan isim olan Bulut Özdemiroğlu, Survivor 2017'ye veda eden isim oldu.

Survivor 2017'de eleme adayları belli oldu

Survivor 2017'de eleme adayları belli olduBULUT ÖZDEMİROĞLU KİMDİR?

28 yaşında olan Bulut Özdemiroğlu, Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Hasan Özdemiroğlu’nun oğludur.

Bloggerlık ve kreatif içerik üreticiliği yapan yarışmacı, Beykent Üniversitesi Grafik Dizayn bölümünde eğitim gördükten sonra uzun yıllar Sakaryaspor ve Fenerbahçe alt yapılarında futbol oynadı.

Üniversite yıllarında basketbol oynayan Bulut Özdemiroğlu, son yıllarda crossfit sporuyla ilgileniyor.Göz6 yarışmasının finalistlerinden Bulut Özdemiroğlu, Eser West’in vedasının ardından Survivor’a dahil olmuştu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: