Survivor Aycan'dan Nisa'ya: "Ben o olayı açsam yüzü olamaz"

Ertem Şener’in programına konuk olan 'Survivor 2020' yarışmacısı Aycan Yanaç hem sevgilisiyle ilgili hem de Sercan-Nisa arasındaki ilişkiyle ilgili bomba açıklamalar yaptı. Aycan, "Ben o olayı açsam Nisa'nın yüzü olamaz." dedi.

Magazin

Survivor Aycan'dan Nisa'ya: "Ben o olayı açsam yüzü olamaz" Survivor yarışmacılarından Aycan Yanaç, Ertem Şener'in konuğu oldu. Yanaç çok dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Yarışma esnasında sevgilisinin kendisini terk ettiğini öğrenen Aycan'ın performansı düşmüş ve ada da zor günler geçirmişti.

O konunun kendisine sorulması üzerine Aycan, "Survivor'dayken sevgilim vardı ama sonra herkes öğrendi iletişimden dolayı olmadı. Aldatma konusu yalan. Sadece ayrıldık. Nedenini de açıklamayayım... Bekleyememiş, sabırsızlık mı desek kıskanç mı desek... Birisi onun aklına girmiş... Ben hala anlamadım. Elendikten sonra da bir kere telefonlu konuşmadım reddettim. Survivor'da kafamda bitirdim; aradı ama açmadım..." dedi.

SERCAN-NİSA OLAYI!

Sercan ile Nisa arasında adada yaşanalarla ilgili de konuşan Aycan şu ifadeleri kullandı:

"Ben Nisa'yı kıskanmıyorum o da beni kıskanmıyordur. Nisa'yı yükseltmek için beni eziyorlar. Ben Nisa'yı düşündüğüm için Sercan-Nisa olayını açmıyorum. En iyi ben biliyorum. Ben o olayı açsam Nisa'nın yüzü olamaz. Nisa o kadar anlatıldığı gibi değil Sercan'a üzüldüm. Nisa'nın dediklerine inanıyorlar Sercan'ı sapık gibi bir hale getiriyorlar. Ben mesela utanırım. Ben eğer çocukluk yapsam Nisa'yı ezerim"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: