Survivor Berna Keklikler'den havuz pozu!

2017 yılında Göz6 yarışmasını kazanarak kızlar takımının birincisi olan Keklikler, Survivor'a katılmaya hak kazanmıştı. Survivor'ın en çok konuşulan yarışmacılarından biri olan Berna Keklikler, havuz pozuyla gündeme geldi.

Magazin

Survivor Berna Keklikler'den havuz pozu! Survivor 2017 yarışmasıyla adını duyuran Berna Keklikler, Instagram hesabından yaptığı 'havuz pozu'yla gündeme geldi. Yarışmacının fotoğrafına beğeni ve yorum yağdı. Takipçileri Keklikler için "Havuz güzeli, formunu nasıl koruyorsun?" gibi yorumlar yaptı.


Survivor Berna Keklikler kimdir?

Survivor’ın çok konuşulan yarışmacılarından olan Berna Keklikler Almanya doğumlu, bir kaç yıldır da İstanbul'da kardeşiyle yaşıyor. Ekonomi eğitimi alan Keklikler, Almanya'da katıldığı güzellik yarışması Miss Turkuaz Germany'iyi kazanmıştı.

Fıtness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgilenmekte olan Keklikler, oyunculuk ve modellik de yapıyor.

Survivor’a katılma sebebini maceracı ve savaşçı ruhu olduğunu ifade eden Berna Keklikler, doğaya çok düşkün olduğunu ve ada şartlarına kolayca uyum sağlayacağını söylemişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: