Survivor Nazenin'den elenme açıklaması!

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 yarışmasından ilk defa bir ünlü elenerek adaya veda etti. Survivor'dan elenen Nazenin, diğer yarışmacılar hakkında şaşırtıcı açıklamalar yaptı.

Magazin

Survivor Nazenin'den elenme açıklaması! Nazenin yaptığı açıklamada, "Olay SMS sürecine geldiğinde eleneceğimi tahmin etmiştim. Ben gazeteciyim zaten olayın arka planındayım. Sadece adımın 4 kere yazıldığını görmek beni üzdü. Irmak'la aramdaki tartışma tam bir tartışma değildi. Başka dünyaların insanıyız. Irmak'ın ufak tefek saldırıları olmuştu ama olgunlukla karşıladım. O tartışmada da onun oyuna gelmiş oldum. Adımı kullanınca dayanamadım. Survivor genelinde mesleği ile hayatta kalma mücadelesini karıştırdığını düşündüm. İsmimi de kullanınca 'şov yapma Irmak' dedim.

Kızlar niye beni yazdığını onlara sormak lazım. Kızlarla bir arada birşeyler yapıldığında diğer kızlar zor durumda kalmasın diye 2-3 gün uzak durdum. 2-3 gün sonra eski hayatıma devam etmek istediğimde o dostlukların yerinde yeller esiyordu. Ben daha çok Larissa'nın beni yazmasından rahatsız oldum. Larissa benden sonra özür diledi. Irmak'ın manipülasyonu ile kaybettiğim bir Bennu aslında kızlarla yaşadığım süreç. 3 kızın 4. kızın adını yazması ironik ve komik bir durum.

Erkeklerin gruplaşması Irmak ve kızların gruplaşmasından dolayı doğdu. Erhan ve ben bu gruplaşmadan uzakta durduk. Erhan'ın kızlarla da iyi diyalogta okurunca olan bana oldu.

Survivor Adası'nda bir lider vardı o da Ümit Karan'dır. Hayatımında tanıdığım en akıllı, en temiz kalpli ve en şeker insanlardan biri.

Genel anlamda pişman olduğum birşey olmadı. Adadan üzgün bir şekilde ayrılan birisine veda etmek için ayağa kalkmayan birisine 'şov yapma' dediğim için ilk başta pişmanlık duymuştum ama şimdi pişman değilim.

Duygu, hakikatten nesli tükenmiş bir karakter. Duygu, duygularını farklı insanlarla ve farklı olaylar için manipüle etmek adına çok iyi kullanan bir kız" dedi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: