Survivor Sema Apak: Oğlumu kendime bağlıyordum

Survivor''ın son bölümünde iletişim ödülünü ünlüler kaybedince herkes birbirini suçladı. Sema, oğlunu görmek için aşırı hırstan oyunu kaybedince "Ben anneyim onlar beni anlayamaz" diye tepki gösterdi.

Magazin

Survivor Sema Apak: Oğlumu kendime bağlıyordum Survivor'da dün yine çok büyük bir mücadele vardı. Ünlüler takımı dünkü iletişim ödülünü kaybedince herkes birbirini suçladı.

Sema oyunu kazanmak için o kadar stres yaptı ki eli ayağına dolandı. Arkadaşları bu stresini anlamayınca "Ben anneyim onlar beni anlayamazlar" diyerek isyan etti.

Sema oğluna olan düşkünlüğünü şu sözlerle ifade etti: "Arkada hamakta sallanırken çocuğumu çaldılar diye ortalığı birbirine katan bir anneyim ben. Pazara gittiğimde ayakkabı bağcığıyla oğlunu kendine bağlayan bir anneyim. O yüzden saçma gelmesi normal. Onlar böyle düşünmeyebilir ama gerçekten çok ihtiyacım vardı."

SEMA APAK KİMDİR?
Survivor 2017 ünlüler takımında yarışan milli atlet Sema Apak, 17 Ağustos 1985'te Bursa'da doğdu.

400 metre engelli yarışlarıyla tanınan kısa mesafeci atlet Sema Apak, 1.69 boyunda ve 54 kg ağrlığındadır. 32 yaşında olan Sema Apak, geçmiş yıllarda heptatlon branşında boy gösterdi.Türk çekiç atma sporcusu Eşref Apak ile evlenen Apak'ın bu evlilikten Ali isminde bir oğlu vardır. Sema Apak, Survivor yarışmasına katılmadan önce eşiyle anlaşmalı olarak ayrıldı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: