Survivor Semih Öztürk rekor kırdı!

Dün akşam yayınlanan Survivor'da Acun Ilıcalı'nın açıklamalarının ardından Semih Öztürk ismi Twitter'da rekor kırdı.

Magazin

Survivor Semih Öztürk rekor kırdı! Survivor'ın dün akşam yayınlanan bölümünde ilginç bir olay yaşandı. Semih Öztürk ile Zafer Mete kavga etti. Zafer, Survivor'dan diskalifiye edildi. Gönüllüler Takımı'nda yarışan Semih ise Ünlüler Takımı'na gönderildi.

Bu durum Semih Öztürk hayranlarını harekete geçirdi. Semih Öztürk, twitter TT (trending topics) listesine girdi. Semih Öztürk, 'HakDavamızSemihÖztürk' başlığı ile yapılan TT çalışmasıyla tam 233 dakika dünya listesinde kalarak, ilginç bir rekor kırdı.


İşte Semih ile Zafer kavga görüntüleri

Video yüklenemedi...Survivor'ın bu akşam yayınlanan bölümünde ada konseyi olağanüstü toplanarak ikili hakkındaki kararlar açıklandı. Acun Ilıcalı, Zafer'in davranışlarının ada güvenliğine zarar verdiği için diskalifiye edildiğini açıkladı.

İşte Acun Ilıcalı'nın diskalifiye açıklaması;

Video yüklenemedi...Acun Ilıcalı, Semih'in ise artık Ünlüler takımında yer alacağını açıkladı. Sebebi olarak ise şu sözleri söyledi;

Video yüklenemedi...Survivor'da Semih Öztürk kavganın ardından ilk kez konuştu

Ada konseyine kararlar açıklandıktan sonra katılan Semih, duygularını dile getirdi.

Video yüklenemedi...Survivor'da bir ilk: Acun Ilıcalı hangi takımı desteklediğini açıkladı!

Survivor 2016'nın 15 Nisan Cuma akşamı yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı sürpriz yaparak ilk kez ödül oyununda hangi takımı desteklediğini açıkladı.

Video yüklenemedi...Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Takımlar yemek ödülü için yarıştı.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: