SURVIVOR TAÇMİN'DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Taçmin Survivor yarışmasıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu..

Magazin

SURVIVOR TAÇMİN'DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR Taçmin: Herkese mavi boncuk dağıttı açıkçası ama onun kesinlikle aşık olduğu kişi Özge’ydi. Ondan istediği karşılığı bulamayınca da çok sinirlendi. Özge elendiğinde çok üzüldü.Tuvalet gerçekten yok muydu?

Gerçekten yoktu. Ben hiç düşünmezdim bir yanımda Ebru, bir yanımda Asena, arkamda Özge gidip yan yana dizilip tuvaletimizi yapacağımızı. Geceleri tuvaletiniz geldiği zaman birini uyandıramıyordun ve mecburen tutmak zorunda kalıyordun. Ormanın içinde ışık yok, tek gitmek mümkün değildi.

Özel günlerinizde ne yapıyordunuz?

O dönemler için özel şeyler tedarik ediliyordu.

Bayağı bir kilo verdin sen…

Tam 10 kilo verdim. Önceleri hiç kilo kaybı yaşamamıştım hatta arkadaşlarım benimle “Hayırdır, adada bir şey keşfettin de biz mi bilmiyoruz?” diye dalga geçiyorlardı. Son haftalara doğru kilolarım bir anda gitti.

Taner’in adadaki herkese çıkma teklif ettiği doğru mu?

Herkese mavi boncuk dağıttı açıkçası ama onun kesinlikle aşık olduğu kişi Özge’ydi. Ondan istediği karşılığı bulamayınca da çok sinirlendi. Özge elendiğinde çok üzüldü.

Adadan döndüğünde ilk ne yaptın?

Kaşlarımı boyattım (gülüyor). Kendimi sokaklara attım, gezdim.

İnsanlardan nasıl tepkiler alıyorsun?

Genelde “Daçmin goşş” diyor önce herkes (gülüyor), ama esas küçük çocuklar çok büyük hayranım. Ben adadaki cici kız, ailenin kızı yerini aldığım için herkes bana çok sıcak davranıyor, kötü tepkiyle hiç karşılaşmadım. Teyzeler “Senin gibi gelinimiz olsun” diyorlar. Nihat Doğan’ın hayranları bile beni çok sevdiklerini dile getiriyorlar.,

Hürriyet

Bunlarda ilginizi çekebilir: