Survivor tarihinde bir ilk! Acun açıkladı!

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017 yarışmasında heyecan tüm hızıyla sürerken Acun Ilıcalı yarışmacılara büyük sürprizini açıkladı.

Magazin

Survivor tarihinde bir ilk! Acun açıkladı! TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017 yarışmasında heyecan tüm hızıyla sürerken Acun Ilıcalı yarışmacılara büyük sürprizini açıkladı.

''YEMEK KONSEYİ YAPILACAK''

Acun Ilıcalı, eleme konseyinde yarışmacılara açıkladığı sürpriz ile herkesi şaşırttı. Yarışmacıların yemek konseyi yapacağını belirten Ilıcalı, istedikleri yemekleri, hasretini duydukları yiyecekleri onlara yazdıracaklarını bu yemek adlarının da halk tarafından oylanacağını ardından da en çok oyu alan yemeğin ödül olarak konulacağını açıklaması sonrası Survivor adası büyük sevinç yaşadı.

Şota Arveladze survivor'da!

Şota Arveladze survivor'da!''BU SEFER ADADAN AYRILMA YOK''

Ilıcalı, bu gelişmeyi "Bu sefer adadan biri ayrılmıyor adaya yemek geliyor. Bu yemekler midenize inecek" diyerek duyurdu. Acun Ilcalı böyle bir sürprizin Survivor tarihinde ilk olduğunu açıkladı.

Survivor'da Volkan'ın tırnağı koptu!

Survivor'da Volkan'ın tırnağı koptu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: