'SURVIVOR' ÜNLÜLERİ DOMİNİK’E GİTTİ!

“Survivor” macerası için start verildi. Mustafa Topaloğlu, yarışmanın yapılacağı Dominik’e Çekmeköylü hayranları tarafından uğurlandı.

Magazin

'SURVIVOR' ÜNLÜLERİ DOMİNİK’E GİTTİ! 17 Mart’ta başlayacak “Survivor Ünlüler-Gönüllüler”in ünlü yarışmacıları önceki gün yarışmanın yapılacağı Dominik’e uçtu. Ünlüler ekibinde Alp Kırşan, Almeda Abazi, Nihat Alptuğ Altınkaya, Doğuş, Merve Büyüksaraç ve Sibel Tüzün’le birlikte yarışacak olan Mustafa Topaloğlu, yola çıkmadan önce veda yemeği verdi.

Topaloğlu, yemeğe önünde “Çekmeköy’ün gururu” yazan bir otobüsle geldi. Davul zurnayla karşılanan türkücü, “Oraya gitmek alnıma yazılmış. Zorluk çekeceğim ama zoru başarmak benim hobim” dedi. Ardından ilginç talebini açıkladı: “Acun’dan kaval istedim. Hem o sessizlikte ses olur hem de orada kaval çalmamız gereken kişiler olursa çalarız!”
Ünlüler takımı, önceki gün 06.30’da Atatürk Havalimanı’nda buluştu. Üç ay boyunca Dominik’te kalacak olan yarışmacılar, ailelerinden ayrılırken duygusal anlar yaşadı.

Macera duygusal başladı

“Survivor Ünlüler-Gönüllüler” yarışması, 17 Mart’ta Show TV’de ekrana gelmeye başlayacak. Ünlüler ekibinde yarışacak Mustafa Topaloğlu, Alp Kırşan, Almeda Abazi, Nihat Alptuğ Altınkaya, Doğuş, Merve Büyüksaraç ve Sibel Tüzün, dün sabah 06.30’da Atatürk Havaalanı’nda bir araya geldi. Yarışmacılar, önce Paris’e oradan da üç ay boyunca kalacakları Dominik’e uçtu. Mustafa Topaloğlu, ailesi ve arkadaşlarına tek tek sarıldı. Çocukları, ünlü türkücüden dönüşte deniz kabuğu getirmesini istedi. Sibel Tüzün, kızını evde bırakmanın hüznünü yaşadığını söyledi. Geçtiğimiz ay bir kız çocuğu sahibi olan Nihat Alptuğ Altınkaya da “Kızımın bir parçasını yanıma alarak adaya gidiyorum. Onun kokusuyla yolculuk edeceğim” dedi.

DOĞUŞ’A BİR KOVA YAPRAK SARMA
Büyük macera öncesinde tüm yarışmacıların aklında yemek konusu vardı. Valiz tartısına çıkan Alp Kırşan, 76 kilo olduğunu belirterek “Zayıflayıp gelirim” dedi. Mustafa Topaloğlu da “Acıktığımda kurbağalarla konuşacağım” diye espri yaptı. Nihat Alptuğ Altınkaya, “Yemek konusu bizi zorlayacak gibi gözüküyor. Avcı arkadaşlarımla konuştum, iklim şartları farklı olduğundan bir şey diyemediler” diye konuştu. Doğuş, ekipteki en şanslı isimdi. Hayranları, şarkıcı için havaalanına bir kova dolusu yaprak sarması getirdi. Doğuş, adada çok acıkırsa her şeyi yiyebileceğini söyledi. Almeda Abazi ise yemekle arasının zaten iyi olmadığını açıkladı: “Büyük konuşmak istemiyorum ama yemeksiz durabilirim.”

Almeda Abazi, “En çok akreplerden korkuyorum” dedi.

Veda yemeği
Mustafa Topaloğlu, adaya gitmeden önce yemek daveti verdi. Mekâna, üzerinde “Atımı sürdüm bayıra, gidiyorum Survivor’a” yazılı dev bir otobüsle gelen Topaloğlu, davul zurnalarla karşılandı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: