'Survivor'da böyle olay görülmedi!

Survivor'da bir ilk gerçekleşti. Yarışmacı arkadaşını ifşa ederek 'Neden transseksüel olduğunu açıklamadın' diye sordu.

Magazin

'Survivor'da böyle olay görülmedi! Türkiye'de de oldukça popüler olan Survivor yarışması dünyanın bir çok ülkesinde de çekiliyor. Survivor yarışmasının Amerika versiyonunda oldukça ilginç bir olay yaşandı. "Survivor - Game Changers" adıyla yayınlanan yarışmada, yarışmacılardan Jeff Varner ada konseyinde büyük bir itirafta bulunacağını açıkladı. Herkes ada konseyinde Jeff Varner'ın yapacağı açıklamayı bekliyordu. Varner'ın kendisi hakkında bir itirafta bulunacağı bekleniyordu ama öyle olmadı. Adadaki bir diğer yarışmacı olan Zeke Smith'e dönerek 'Neden transseksüel olduğunu açıklamadın' diye sordu ve herkes dondu kaldı.

Bunun üzerine 'Ben bunu asla inkar etmem ve utanç duymuyorum ama burada Survivor'daki Zeke olarak bilinmek istiyorum, yarışmadaki cinsel tercihimle değil' diyen yarışmacıya arkadaşları da destek çıktı. Hatta takım arkadaşları gözyaşları içinde Zeke'in haklı olduğunu söyleyerek desteklerini gösterdi. Daha sonra adaya dönen yarışmacılar başkası hakkında özel bir bilgiyi ifşa ettiği için Jeff Varner'a tepki gösterdi. Sosyal medyada da Zeke Smith'in fotoğrafları paylaşılmaya başlandı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: