Survivor'da dokunulmazlık oyununda feci kaza! 3 metreden aşağı düştü!

'Survivor 2020'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Elif Yıldırım Gören'in şoku atlatılamamışken, Nisa Bölükbaşı ise Sercan Yıldırım ile parkura çıktığı sırada 3 metre yükseklikten aşağı düştü. İşte Survivor'da 13 Haziran Cumartesi akşamı yaşanacaklar...

Magazin

Survivor'da dokunulmazlık oyununda feci kaza! 3 metreden aşağı düştü! Şubat ayında izleyici ile buluşan Survivor'da sona geliniyor. 9 yarışmacının çeyrek final mücadelesine ev sahipliği yapan Survivor'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cemal Can kaptanlığındaki kırmızı takım, Ardahan kaptanlığındaki mavi takım ile dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Her iki takımın da çeyrek final hırsına Elif ve Nisa'nın yaşadığı zor anlar gölge düşürdü.

Havuza atladığı sırada kafasına aldığı darbe ile fenalaşan Elif'e Doktor Metin Kuş ve ekibi müdahale etti. Elif'in acı içinde kıvrandığı anlar kameraya yansırken, genç yarışmacı ambulansla hastaneye kaldırıldı. Elif'in yaşadığı talihsiz anların ardındanbir kötü haber de Nisa'dan geldi. Sercan ile parkura çıkan Nisa, 3 metre yükseklikten aşağı düştü.


Bunlarda ilginizi çekebilir: