Survivor'da Sabriye'nin ağlatan anısı!

Ünlüler takımı yarışmacısı Sabriye Şengül, dün akşam ekrana gelen bölümde bir anısını paylaştı. Sabriye anısını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı.

Magazin

Survivor'da Sabriye'nin ağlatan anısı! TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında Ünlüler takımı yarışmacısı Sabriye Şengül, Survivor'ın dün akşam ekrana gelen bölümünde başından geçen duygusal bir olayı paylaştı.

Boksör yarışmacının konuşurken anlattığı anısıyla gözyaşlarına zor hakim olamadı. Sabriye Şengül, eski nişanlısıyla olan anısını anlatırken zaman zaman kendini zor tuttu.

Survivor'da büyük ödülün sahibi belli oldu!

Survivor'da büyük ödülün sahibi belli oldu!Sabriye, "Doğum günü var diye biriktirdiğim parayı ona bir kazak aldım. Yetmez diye bir de çiçek aldım yanına. Onu bekledim. Mahallede oturdum, onu bekliyorum hediyesini vereceğim, doğum gününü kutlayacağım diye.

Hediyeyi almaya çok geç bir vakitte geldi. Doğum gününü evde kutladı. Beni evde doğum gününe çağırmaya tenezzül etmedi arkadaşlarıyla. Yakıştıramadı herhalde. Hediyesini verdikten sonra da hiçbir zaman üzerinde görmedim. Ailesinin istediği kişiyle nişanlandı.

"Sen beni sevdiğini söylüyordun, nasıl ailenin istediği kişiyle nişanlandın? Demek ki, beni sevmiyordun!" dedim.

Dövüş sporuna başladığımdan beri hayatım değişti benim. Hangi avukatın kızı boks yapar, dövüş sporu yapar ki! O yüzden herhalde içimdeki birikintilerin intikamını ringten alıyorum." dedi.

Survivor'da 3 veda!

Survivor'da 3 veda!

Bunlarda ilginizi çekebilir: