Survivor'da Turabi şoku!

Acun Ilıcalı, Survivor'da sakatlanan Turabi'nin sonraki yarışmalarda yarışamayacağını açıkladı. Turabi şok oldu ve "oynamak istiyorum" dedi.

Magazin

Survivor'da Turabi şoku! TV8'de ekrana gelen Survivor yarışmasının dün akşam yayınlanan bölümde ilginç bir olay yaşandı. Daha önce Survivor'da 2 kez şampiyonluk yaşayan Turabi Çamkıran bir yarışma esnasında sakatlandı. Yapılan eleme konseyinde Acun Ilıcalı, Turabi'nin ayağındaki sakatlığın ciddi olduğunu ve bundan sonra yapılacak olan yarışmalarda yarışmasının imkansız olduğu belirtti.

TURABİ: ACI EŞİĞİM YÜKSEK

Bu açıklamanın ardından Turabi ise büyük bir moral bozukluğu yaşadı. Başarılı yarışmacı itiraz ederek acı eşiğinin yüksek olduğunu, oyunlara çıkmak istediğini söyledi.

TURABİ DİSKALİFİYE Mİ OLACAK?

Acun bunun bir eleme konuşması olmadığını yarışmaya devam edeceğini aktardı. Turabi'nin oyunlara çıkıp çıkamayacağı iki gün sonra Metin Kuş'un yapacağı değerlendirme sonrası belli olacak.

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: