Survivor'da Yunus'u şaşırtan yasak!

Survivor'dan elenen Yunus Günçe bugün tv8'de yayınlanan Survivor Panorama programına katıldı. Günçe ilk gün karşılaştığı yasak karşısında çok şaşırdığını itiraf etti.

Magazin

Survivor'da Yunus'u şaşırtan yasak! Yunus Günçe bugün Hakan Hatipoğlu ve Nur Tuğba Algül'ün sunduğu, TV8'de yayınlanan Survivor Panorama programına konuk oldu. Program sırasında Günçe ilginç bir itirafta bulundu.

Yunus Günçe, Survivor'dan elendikten sonra ilk kez konuştu!

Yunus Günçe, Survivor'dan elendikten sonra ilk kez konuştu!Yunus Günçe, "Elimden geldiğince okuyorum. Yanımda 4 tane kitap götürmüştüm. 'Orada 2 ay falan kalırım, 4 kitap bana yeter. Herkes uyuduktan sonra bir aydınlık bulur olurum' diye düşündüm. Mesela diş fırçası almadım, yasak olduğunu tahmin ettim. Ancak kitabın yasak olduğunu bilmiyordum. Adaya giderken en son çantaları kontrol ederken çantadan kitaplar çıktı ve 'Kitap koymuş ya' diye güldüler. Çok üzülmüştüm" dedi.

Yunus Günçe için şaşırtan iddia

Yunus Günçe için şaşırtan iddiaİşsiz Survivor!

İşsiz Survivor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: