Semih ile Zafer'in kavga görüntüleri yayınlandı

Acun Ilıcalı, kavga eden ve konseye çıkarılmayan Zafer ve Semih hakkındaki alınan kararları açıkladı.

Dizi Galeri

Semih ile Zafer'in kavga görüntüleri yayınlandı Survivor'un bir önceki bölümünde ada konseyine saatler kala Gönüllüler takımından Semih ile Zafer arasında şiddetli kavga yaşandığı için konseye çıkarılmamıştı. Acun Ilıcalı ikilinin görüntülerini izledikten sonra ada konseyini yeniden toplayıp haklarında alınan kararın belli olacağını açıklamıştı.

İşte Semih ile Zafer kavga görüntüleri

Video yüklenemedi...Survivor'ın bu akşam yayınlanan bölümünde ada konseyi olağanüstü toplanarak ikili hakkındaki kararlar açıklandı. Acun Ilıcalı, Zafer'in davranışlarının ada güvenliğine zarar verdiği için diskalifiye edildiğini açıkladı.

İşte Acun Ilıcalı'nın diskalifiye açıklaması;

Video yüklenemedi...Acun Ilıcalı, Semih'in ise artık Ünlüler takımında yer alacağını açıkladı. Sebebi olarak ise şu sözleri söyledi;

Video yüklenemedi...Survivor'da Semih Öztürk kavganın ardından ilk kez konuştu

Ada konseyine kararlar açıklandıktan sonra katılan Semih, duygularını dile getirdi.

Video yüklenemedi...Survivor'da bir ilk: Acun Ilıcalı hangi takımı desteklediğini açıkladı!

Survivor 2016'nın 15 Nisan Cuma akşamı yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı sürpriz yaparak ilk kez ödül oyununda hangi takımı desteklediğini açıkladı.

Video yüklenemedi...Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Takımlar yemek ödülü için yarıştı.

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: