'SUSKUNLAR'DA BÜYÜK YÜZLEŞME!

Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük ses getiren ve sosyal medyayı sallayan 'Suskunlar' dizisi, yeni bölümüyle yine nefesleri kesecek.

Magazin

'SUSKUNLAR'DA BÜYÜK YÜZLEŞME! Ekranların en başarılı yapımlarından olan 'Suskunlar' dizisi bu akşam yepyeni bir bölümle ekranlarda olacak. Dizinin yeni yayınlanacak olan bölümünde heyecanın dozu gittikçe artacak. İşte yeni bölümde yaşanacaklar;


Bilal'in, kardeşlerine söylediği yalanlar birikmiştir. Yaptıklarının hesabını vermesi artık çok zordur. O, vicdan azabıyla kıvranırken, Ecevit işin içine iyice karışan babasını İrfan'dan bu sefer uzak tutmak zorundadır. Çünkü yeni plan bir hatayı daha kaldırmayacaktır. Ecevit şimdi bir taşla iki kuşa birden son darbeyi vuracaktır. İlki İrfan'dır. Ya Ecevit'in elinden kurtulacak ya damgayı yiyecektir. Öteki ise sırasının geldiğinden dahi habersizdir.

Ecevit ve Bilal arasındaki sorgusuz dayanışma Bilal'in vicdanını iyiden iyiye zorlayacaktır. Ahu'yu kırmak pahasına Ecevit, Bilal için aralarındaki mesafeyi korumaya çalışır. Ecevit'in yeni tavırları Ahu'nun kafasını karıştıracaktır. Birsen ise ikisinin hislerini kurcalamaya devam edecektir. Ama keşfettikleriyle artık sabrı taşacaktır. Finalde ise vicdan yükünü daha fazla taşıyamayan Bilal, Ecevit'le sonunda yüzleşecektir...

video
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: