"SUSKUNLAR"DA ORTALIK FENA KARIŞIYOR!

Ecevit'ten istediğini alamayan Gurur ise yeni bir hedef seçmeye karar verir. Burdaki şüpheli listesiyse dar; ya İbo ya Bilal

Magazin

"SUSKUNLAR"DA ORTALIK FENA KARIŞIYOR! Bir haftalık aranın ardından yeni bölümüyle ekrana gelecek olan “Suskunlar”da heyecan ve gerilim had safhada olacak; İrfan, Ecevit'ten şüphelenip peşine düşecek Kısa zamanda perşembe ekranının vazgeçilmez yapımları arasına adını yazdıran “Suskunlar” bir haftalık aranın ardından yeni bölümüyle ekrana geliyor. Kuyudibi Mahallesi'nde büyüyen, kardeş gibi olan Ecevit (Murat Yıldırım), Bilal (Sarp Akkaya), İbrahim (Güven Murat Akpınar) ve Zeki'nin (Tugay Mercan) çocukken yaptıkları masum bir hata sonucunda hayatlarının altüst olmasını konu alan dizide bu hafta olaylar gelişiyor: İrfan, Ecevit'ten şüphelenir ve peşine düşer. Ecevit kendini aklamak için bir kurban bulmaya çalışıyor ama İrfan kendi kurbanını bulmuştur bile. Ecevit tüm bunlar olurken, babası hakkında bilmediği şeyler öğrenir. Ve bir kez olsun inanmak ister babasına ama soru listesi uzundur. Belalı Naim hala aynı karanlık adam mı? Değişmiş olabilir mi? Herkes yeni bir şansı hak eder mi? Ahu, Ecevit'in içini görmüştür bir kere. Şimdi onun da yanında olmaya, kendince herkesi iyi etmeye çalışır. Fakat iyilik her sorunu çözmeye yetmez. Naim'in doldurduğu Birsen, Ahu'ya küçük bir göz dağı vermeye kararlıdır artık.

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: