SUSKUNLUĞUNU BOZDU

Ece Erken, iddiaların hızla yayılması üzerine suskunluğunu bozdu.

Magazin

SUSKUNLUĞUNU BOZDU HAKKINDA astronomik harcamalar yaptığına dair söylentiler çıkan Ece Erken, iddiaların hızla yayılması üzerine suskunluğunu bozdu.
Erken, aylık kuaför masrafının 3 bin YTL'yi geçtiği iddiası hakkında 'Kendime bakmamı gerektiren bir mesleğim olduğundan saçlarıma özen gösteriyorum. Ama bunun için ayda en fazla 200 YTL harcıyorum. Zaten kuaförlerim

yıllarca sponsorum oldu, programlarımda girilen logolar karşılığında saç işlemlerimi bedava yaptırdım. Kaldı ki saç için hangi kuaför 3 milyar alıyor, onu da merak ediyorum' dedi.
Ünlü sunucu, eşi Tuncer Öztarhan'ın verdiği harçlıklarla kendine süper lüks bir daire aldığı haberleri içinse şunları söyledi: 'Ben 30 yaşındayım, 12 yıldır çalışıyorum ve sadece bir tek dairem var. Kendi kazandıklarımın dışında eşimden aldığım hiçbir mal varlığım yoktur.' Öte yandan Ece Erken, boşanma davasının akıbetiyle ilgili sorulara 'Bir evliliği yıkmak çok kolay, sürdürmek zor... Sonuçta bizim sekiz yıllık bir geçmişimiz var. Henüz davamı geri çekmedim, herhalde mahkeme gününe kadar bir karar vermiş olacağız' diye yanıt verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: