“SUSTUYSAM” ÇIKTI

Ayşe Hatun Önal daha önce çıkardığı single çalışması “Çeksene Elini” ile Türkiye’deki ilk elektronik müzik yapımına imza atmıştı.

Magazin

“SUSTUYSAM” ÇIKTI Yeni albümü için SONY BMG MUSIC ile anlaşan Ayşe Hatun Önal, 'Sustuysam' adlı bu albüm çalışması ile yine kendi farkını ortaya koyuyor. Uzun zamandır yeni albümü için hazırlanan Ayşe Hatun Önal, şarkısı radyolarda çalmaya başladığı ilk günden itibaren müzikseverlerin takdirini topladı.


1 tane remix olmak üzere 11 şarkının yer aldığı albümde tüm sözler Ayşe Hatun Önal'a ait. Albümdeki 5 şarkının bestesi Ayşe Hatun Önal ve şarkıların düzenlemelerini de yapan Erdem Kınay ile ortak; diğer 5 şarkının bestesi ise Ayşe Hatun Önal'a ve düzenlemeleri de Mehmet Can Erdoğan'a ait.


'Sustuysam'ın ilk video klibi ise geçtiğimiz günlerde'Kalbe Ben'e çekildi. Şarkı sözlerini Ayşe Hatun Önal'ın yazdığı, müziğini Erdem Kınay ile birlikte besteledikleri 'Kalbe Ben', başarılı yönetmen Murad Küçük tarafından 16 mm. film formatında çekildi. Daha önce yurt dışında Sting, George Michael, Sugar Babes, Danny Miague, Eros Ramazzotti gibi bir çok star ve grubun kliplerinde de imzası olan Dennis Madden, 'Kalbe Ben'in görüntü yönetmenliğini üstlendi.


Dış çekimlerde yaklaşık 12 saat balçıkta yürüyüp dans eden Ayşe Hatun Önal'a klipte 12 yıllık tiyatrocu Umur Keskin eşlik etti. Ayşe Hatun'un kullandığı kıyafetler kitch tarzda klip için özel olarak hazırlandı. Şarkıcının dikkat çekici makyajını da dünyaca ünlü makyöz Jerry Stolwijk yaptı. Fotoğrafları ile de çok konuşulacak 'Sustuysam' albümü için başarılı fotoğrafçı Bahadır Tanrıöver stüdyo 101'de Ayşe Hatun Önal için deklanşöre bastı.

Türkiye radyoları 'KALBE BEN'i aynı anda, aynı dakikada çaldı!

Türkiye'nin en iyi radyolarından Best Fm, Radyo Klas, İstanbul Fm, Radyo D, Süper Fm, Radyo Viva, Radyo Tatlıses, Joy Türk ve Radyo Pink'te Ayşe Hatun Önal'ın yeni albümünün çıkış şarkısı 'Kalbe Ben' aynı anda yayınlanarak, radyoların büyük desteği ile bir 'ilk'e de imza atmış oldu.

Ayşe Hatun Önal, 17 Nisan'da tüm müzik marketlerde yerini aldı.

İşte Ayşe Hatun Önal'ın yeni klibi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: