‘SÜTYENİMİ ÇIKARMAMI İSTEDİLER’

Saba tümer’le bu gecce programına katılan ünlü dansöz Nuran sultan olay açıklamalar yaptı.

Magazin

‘SÜTYENİMİ ÇIKARMAMI İSTEDİLER’ Hollywood'un ünlülerine dans ederek adından söz ettiren Nuran Sultan, son olarak Fenerbahçeli Roberto Carlos'un doğum gününde dans ederek basının gündemine gelmişti. Carlos'un kendisine gösterdiği yoğun ilgi yüzünden futbolcunun sevgilisinin tepkisine maruz kaldığını anlatan seksi dansöz, 3 yıl önce başından geçen bir olayı anlattı.

Amerika'da bir partide dans ederken ünlü oyuncu Sean Connery'nin eşi yanında olmasına rağmen bir fırsatını yakalayıp göğsünden ısırdığını söyledi. Eğer bu olayı başkası yapmış olsa tepkisinin çok ağır olabileceğini söyleyen Sultan, ünlü oyuncunun yaşı ve James Bond'u oynamış olması sebebiyle bu hareketini mazur gördüğünü söyledi.

Son katıldığı partilerden birinde ünlü bir Türk'ün sütyenini çıkarmasını istediğini ama bunu kabul etmediğini söyleyen seksi oryantal, bu şahsın adını vermekten çekindi...

gecce.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: