Suudi Prens kaçtı!

Suudi Prensi Navaf El Saud’un, bu lüks ve gösterişli tatilinin kamuoyunun gündemine oturmasının ardından iki gün önce Bodrum’u terk ettiği ortaya çıktı.

Sosyete

Suudi Prens kaçtı! Suudi Arabistan Prensi Navaf El Saud, dünyanın en pahalı yatlarından biri olan 'Solandge' ile Bodrum'a geldi. Yatı Cennet Koyu'na demirleyen prensin iki oğlu ve Savunma Bakanı Prens Muhammet Bin Salman ile yaptığı tatil için çok yoğun güvenlik önlemleri alındı.

Yine de Türk gazeteciler prensi görüntülemeyi başardı. Prensin 10 mankenle birlikte tatil yaptığı görüldü. Gün boyu bikini ile gezen mankenler, çalan şarkılar eşliğinde yatta sık sık prens ve şeyhlerle dans edip eğlendi. Ayrıca jet-ski, su jeti ve banana gibi su sporları yapan prens ve misafirleri Yalıkavak'ta bulunan lüks restoranlarda yemek yedi.

Türk medyasının tatil fotoğraflarını ve milyonlarca Euro’luk harcamalarını gündeme getirmesi üzerine Arap prens, erkenden Türkiye'den ayrıldı.

Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan Suudi Prens'e mektup yazmıştı. Hakan bugün de prensin yanındaki manken kızlara mektup yazdı..


AHMET HAKAN'IN PRENSE YAZDIĞI MEKTUP ŞÖYLE:

10 mankenle Bodrum'da sefa süren Suudi Prens'e açık mektup

SAYIN Prens...

1 haftalık kirası 1 milyon Euro olan mega lüks bir yat kiralamışsınız.

Şimdi size “o kadar parayla Suriyeli mülteciler için Cidde’nin TOKİ’sinden en az 80 tane ev alınırdı” falan demek de mümkün ama ben işin o kısmına girmeyeceğim.

Sayın Prens...

Benim takıldığım nokta başka...

Hanedanınızın hüküm sürdüğü Suudi Arabistan’da kadınlar tepeden tırnağa örtülürken ve kadınların araba kullanmalarına bile izin verilmezken...

Sizin 10 manken kadınla Pirelli takvimleri için çekim yapar gibi takılmanız bırakın vicdanı falan, hangi jetski’ye sığar?

*

Sayın Prens...

Kabirleri bile dümdüz edecek ve en masum türbe ziyaretini bile şirk sayacak denli radikal dini görüşlere sahip olan mezhebiniz, böyle aşırı seksi, böyle süper dünyevi, böyle Sodom ve Gomore usulü tantana konusunda fıkhi bir hüküm vermiyor mu?

*

Sayın Prens...
Egemen olduğunuz ülkenizde gariban bir Bangladeşli yanlışlıkla bir kadına yan gözle baksa... Hemen “Vay zinacı vay” diyerek pamuk elleriniz olanca anlayışsızlıkla kılıçlarınıza giderken...

Bodrum sahillerinde tangalı mankenlerle zevkusefaya dalmanın bir yaptırımı yok mu sizin kitabınızda?

*
Sayın Prens...

Gerçek İslam ve gerçek Vahhabilik aslında bu mudur?

Eğer buysa...

Gerçek ikiyüzlülük nedir?

Bir tanımlar mısınız lütfen.


AHMET HAKAN'IN PRENSİN YANINDAKİ MANKENLERE YAZDIĞI MEKTUP:

SUUDİ PRENS’İN YATINDAKİ 10 MANKENE AÇIK MEKTUP

(BİR arkadaşım “Bırak Suudi Prensi! Sen asıl o yattaki 10 mankene mektup yaz” deyince... Yazmak farz oldu).

*
Sevgili mankenler!

Tamam, “lüküs hayat” oh ne rahat.

Bunu anlayabiliyorum.

O nedenle durumunuzu fazla yadırgamıyorum.

*
Sevgili mankenler

Ama şunu yapmanızın önünde hiçbir engel yok:

Eğlencenin tam göbeğinde Prens Hazretleri’ne şakayla karışık...

“Sayın Prensim! Siz niye kendi memleketinizde kadınlara araba kullandırmıyorsunuz ki? Siz niye kendi memleketinizde bırak tangayı gözlerini açsalar kadınların üzerine çullanıyorsunuz ki?” falan deseniz...

Sonra da “kızma ya kızma, sadece soruyoruz” falan diyerek işi boğuntuya getirseniz...

En azından hoş bir çalım atmış olmaz mısınız?

Bunlarda ilginizi çekebilir: