'TABULARI YIKMAYI SEVERİM'

Tarkan'dan sansasyonel açıklama: 'Evlenmeyeceğim. Çocuk sahibi olmak yerine evlat edinmek isterim'

Magazin

'TABULARI YIKMAYI SEVERİM'  Pop star Tarkan geçtiğimiz hafta 'Metamorfoz' albümündeki 'Pare Pare' adlı şarkıya klip çekti. Söz ve bestesi Tarkan'a, düzenlemesi ise Ozan Çolakoğlu'na ait olan şarkının klibini Altan Dönmez yönetti. Ata Stüdyoları'nda tam bir gün süren çekimleri tamamlayan popçu yakın dostlarıyla Ortatöy'deki Anjelique'te eğlendi. Keyfi yerinde olan Tarkan'la yaptığımız görüşmede kadın hayranlarını sevindirecek açıklamalar yaptı.

'Tabuları yıkmayı severim'

Uzun süredir avukat Bilge Öztürk ile birlikte olan sanatçı 'Evliliği düşünmüyorum. İlerleyen zamanlar içinde öyle bir planımız yok. Bilge de, ben de genç insanlarız. Kalbimden evliliğe yönelik bir düşünce geçmiyor. Ben tabuları yıkmayı seven bir insanım. Bu benim karakterimde var ve bunu ilk günden beri uyguluyorum. Korkum yok. Ben aşka inanıyorum. Açıkçası evlilik bana klişe geliyor ve bunu toplumun bir tabusu olarak görüyorum' dedi.

Her zaman çocuk sahibi olmayı arzuladığını, ancak bunun için evlenmenin anlamsız olduğunu söyleyen Tarkan açıklamalarını şöyle sürdürdü: 'Çocuk sahibi olma isteği ile evliliği bağdaştırmak istemiyorum. Evlat edinmeyi düşünüyorum. Dünyanın birçok yerinde ilgiye muhtaç, sahipsiz sokak çocukları yaşam mücadelesi veriyor. Benim için hangi ülkede yaşadığı, ırkı ve dini hiç önemli değil. Çinli de olabilir, Japon da, Alman da. Dünyanın neresinden olursa olsun fark etmez. Evli olup çocuk sahibi olduktan sonra, çocuklarını ihmal eden milyonlarca insan var.' Angelina Jolie ve Bratt Pitt çiftini bu konuda kendine örnek aldığını belirten şarkıcı, onlar gibi yardıma muhtaç çocuklara sıcak bir yuva vermenin kendisini çok mutlu edeceğini anlattı.

Konserden konsere koşacak

Yaptığımız görüşmede yazın gelmesiyle iş hayatında yoğun bir döneme gireceğini söyleyen Tarkan 'Bu yaz çok sayıda konserimiz olacak. Uzunca bir süredir, dışarıya çıkmamaya özen gösteriyordum. Yazın gelmesi ile birlikte hayranlarımla sık sık buluşacağım. Böylece siz gazetecilerle de daha sık buluşacağız. Ayrıca önümüzdeki günlerde 'Metamorfoz'un remix'ini piyasaya çıkaracağız. Şimdi stüdyoda son çalışmalarımızı yapıyoruz' dedi.

Hayalinde sinema var

Bir sinema filminde oynamak isteriğini belirten ünlü sanatçı 'Ben müzik yapmayı seviyorum. Fakat oyunculuk içimde daima olmuştur. Birçok proje ve senaryo geliyor. Hepsini inceliyorum. Sinema filmi çekmek gerçekten zor bir iş, aylar sürebiliyor. Dram ve komedinin bir arada olduğu bir filmde oynamayı tercih ederdim. Sanırım en çok da deli rolünde başarılı olurdum. Bu gidişle delireceğiz zaten. Üzerinde yaşadığımız dünya yaşanmaz hale gelmeye başladı' şeklinde konuştu.

Sibel'in yeri başka

Sibel Can'la yakın dostluğu bilinen Tarkan, şarkıcıya son albümünde yer alan 'Çakmak Çakmak' adlı parçayı hediye etmişti. Ayrıca albümde Sibel Can'a vokal yapan pop star bununla ilgili soruyu ise şöyle yanıtladı: 'Sibel'i çok seviyorum. Canım o benim. İnşallah yeni albümü için bir şarkı daha vereceğim. Şarkıyı yazmaya başladım bile' diye konuştu.

Mustafa Kızgınyürek-OK

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: