"Tacizde bulunan 45 gün rapor alır!"

Magazin yorumcusu ve sunucu Esra Sönmezer, "Kadına şiddet bu kadar yaygınken herkesin spor yapması gerektiğini düşünüyorum. Şimdiye kadar sözlü tacize uğradım ama fiziksel bir tacize uğramam mümkün değil. Buna niyetlenecek kişi 45 gün rapor alır" dedi.

Magazin

"Tacizde bulunan 45 gün rapor alır!" Magazin yorumcusu ve sunucu Esra Sönmezer, önceki akşam Etiler Akmerkez çıkışı görüntülendi. Aracına binmeden önce ayak üstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan Esra Sönmezer, son dönemde dövüş sporlarına ağırlık verdiğini belirtti. Daha önce profesyonel olarak karate ve judoyla ilgilendiğini ifade eden Sönmezer, şimdilerde ise İsrail askeri güçleri tarafından geliştirilen savunma sanatı Krav Maga yaptığını söyledi.

Esra Sönmezer'i görenler şaştı kaldı!

Esra Sönmezer'i görenler şaştı kaldı!Kadınların kendilerini savunabilmeleri için savunma sporlarının önemli olduğunu vurgulayan Sönmezer, "Kadına şiddet bu kadar yaygınken herkesin spor yapması gerektiğini düşünüyorum. Şimdiye kadar sözlü tacize uğradım ama fiziksel bir tacize uğramam mümkün değil. Buna niyetlenecek kişi 45 gün rapor alır. Buradan uyarıyım" diye konuştu. (Kaynak: milliyet.com.tr)

Esra Sönmezer, kardeş ülkenin reklam yüzü oldu!

Esra Sönmezer, kardeş ülkenin reklam yüzü oldu!Sere serpe böyle güneşlendi!

Sere serpe böyle güneşlendi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: