TAHTINI SATIYOR!

Michael Jackson’ın Neverland Ranch malikanesinden alınan 2 bin parçaya yakın özel eşya, ay sonunda açık artırmaya çıkıyor...

Magazin

TAHTINI SATIYOR! Satılacak eşyalar arasında “pop müziğin kralı” kabul edilen Jackson’ın som altından tahtı da var.

Elmas eldivenler gidiyor

Michael Jackson’ın özel eşyaları açık artırmaya çıkıyor ve bu durum pek çok kişiye göre bir devrin kapandığını kanıtlıyor. Satış, Jackson’ın daha önce de açık artırma için anlaştığı, ama sonra vazgeçip mahkemelik olduğu Julien’s Auctions adlı müzayede evinde yapılacak. Müzayedeye çıkacak parçalar arasında sanatçının elmas detaylı eldivenleri, özel yapım Rolls Royce limuzini ve en önemlisi 24 ayar altından yapılmış tahtı da var.

Jackson orada olacak mı

Neverland Ranch malikanesinden alınan eşyalar, 22-25 Nisan tarihleri arasında açık artırmaya sunulacak. Müzayede yetkilileri, Michael Jackson’ın ıngiltere’deki 10 konserlik turnesini tamamlar tamamlamaz Amerika’ya dönüp bu açık artırmaya katılmasını bekliyorlar. Yaklaşık 10 milyon dolarlık gelir getirmesi planlanan müzayede, Michael Jackson’ın zengin hayranları tarafından da büyük sabırsızlıkla bekleniyor.

Açık artırmaya çıkacak eşyalar arasında altın tahtın yanı sıra servet değerinde bir de taç var.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: