Takipçisinden gelen istek Aslıhan Gürbüz'ü çıldırttı!

Sosyal medyadan gelen bir istek Aslıhan Gürbüz'ü kızdırdı. Gelen mesajı sayfasından paylaşan oyuncu "Artık pes diyorum" dedi.

Magazin

Takipçisinden gelen istek Aslıhan Gürbüz'ü çıldırttı! 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisinde canlandırdığı Merve karakteri ile adından söz ettiren Aslıhan Gürbüz sosyal medyadan gelen bir istek sonrası adeta çıldırdı. Bir takipçisi güzel oyuncuya, "Aslıhan hanım merhaba bize ailece bir haftalık güzel bir tatil tatil hediye eder misiniz evliyim dünyalar güzeli bir eşim 18 Eylül'de 1 yaşını dolduracak dünyalar tatlısı bir kızım var eşim hamile olduğundan geçen yıl tatil yapamadık çocuktan dolayı bu yıl için para biriktiremedim eşim de çocuğa bakmak için işten ayrıldı çok yorulduk tatil yapmak istiyoruz ama maddi olarak buna gücümüz yok ev kirası yıllık veriliyor burada.. Kira zamanı geldi yardımcı olabilirseniz çok mutlu oluruz iyi günler" şeklinde bir mesaj gönderdi.

Aslıhan Gürbüz alışverişe tövbeli!

Aslıhan Gürbüz alışverişe tövbeli!Bu mesajı sayfasında yayınlanan Aslıhan Gürbüz, "Artık pes diyorum" dedi.

Aslıhan Gürbüz:

Aslıhan Gürbüz: "Örtünmek için giyinenlerdenim!"Ünlü oyuncu sosyal medya üzerinden gelen yardım taleplerini dikkate almadığı belirterek " Güvenilir dernekler varken neden tanımadığım kişilere para vereyim" açıklamasında bulundu.

Aslıhan Gürbüz'den takipçisine ayar!

Aslıhan Gürbüz'den takipçisine ayar!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: