TAKOZ POLEMİĞİ

“Medya Kralı”nda bir izleyicinin Levent Üzümcü ile Kenan İmirzalıoğlu’nu kıyaslaması, Okan Bayülgen’in söze girip “Sahne kütük gibi adamlara göre değil” demesi, polemik yaratmıştı.

Magazin

TAKOZ POLEMİĞİ Cem Yılmaz, “Yahşi Batı”nın galasında, gazetecilerin “Hep aynı kadro ile film çekiyorsunuz, yeni nesil jönler de filmlerinizde rol alabilir mi?” sorusuna, şu yanıtı verdi: “Türk sinemasındaki takoz probleminden mi bahsediyorsunuz? Benim takdir ettiğim bir jön var, o da Kenan İmirzalıoğlu."


Senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı, Ömer Faruk Sorak’ın yönettiği, bugün vizyona girecek “Yahşi Batı”nın galası, Kanyon’da yapıldı. Yılmaz ve Sorak ile oyuncular Ozan Güven, Demet Evgar ve Özkan Uğur, gala öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Şahan Gökbakar’ın “Recep İvedik 3” filminin vizyona girmesi sonrası yaşanacak bir gişe savaşının tarafı olmayacağını söyleyen Cem Yılmaz, “Eğer bu ‘en komik kim’ yarışmasına döndürülmüşse, ben bu yarışmada yokum” dedi. Yılmaz, “Hep aynı kadro ile film çekiyorsunuz, yeni nesil jönler de artık sizin filmlerinizde rol alabilir mi” sorusuna ise “Türk sinemasındaki takoz probleminden mi bahsediyorsunuz” yanıtını verdi. Yaptığı espri ve açıklamalarla durumu toparlamaya çalışan Yılmaz, “Benim takdir ettiğim bir jön var, o da Kenan İmirzalıoğlu. Onu ‘ezel’den beri severiz ama Ozan da benimle rol alırken durumu 5 santim takozla kurtarıyor” dedi.

Filmin galasına Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Pınar Altuğ-Yağmur Atacan gibi ünlüler de katıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: