TAKSİM'İN KRALI!

'Alemci' Guiza, Denizli maçından sonra Taksim'e çıktı... Zilzurna sarhoş oldu... Yine olay çıkarttı...

Magazin

TAKSİM'İN KRALI! Denizli maçından sonra arkadaşları Samandıra'ya gitti, Guiza Taksim'e. Arkadaşları dünkü idman için dinlendi, Guiza sabaha kadar bir gecce kulübünde eğlendi. İçip içip olay çıkarttı, yanındakiler zor sakinleştirdi. O haliyle sabah idmana çıktı, haliyle yürümeye bile mecali yoktu.

Uslanmaz kral!

İspanya'nın gol kralı Guiza, Fenerbahçe'ye geldikten sonra gollerini geccelerde atmaya devam ediyor. Yıldız futbolcu, vukuatlarına bir yenisini daha ekledi....

Fenerbahçe'nin büyük umutlarla transfer ettiği İspanyol futbolcu Guiza, yeşil sahalardan çok İstanbul geccelerinde fırtınalar estiriyor. Kaçırdığı gollerle Sarı-Lacivertli taraftarlara saç baş yolduran Guiza, geçtiğimiz haftalarda sık sık İstanbul geccelerinde boy göstermişti. Alemlerin kralı haline gelen yıldız futbolcu, gecce hayatında dur durak bilmiyor. Guiza, cuma geccesi oynanan Denizlispor maçı sonrası takımla birlikte Cuma'yı Cumartesi'ye bağlayan gecce saat 02.30'da Samandıra Tesisleri'ne gitti.

İdmana uykusuz çıktı
Yıldız futbolcu, Samandıra'dan çıkar çıkmaz soluğu Taksim'de aldı. Guiza, sabaha karşı 05.30'da bir gecce kulübünden çıkarken görüntülendi. Arkadaşlarıyla objektifimize yakalanan Guiza, bu geccenin sabahında ve sadece birkaç saatlik uykuyla takımla beraber idmana çıktı!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: