Talat Bulut hakkında karar verildi!

Dizi setinde kostüm asistanını taciz ettiği iddiasıyla başlatılan Talat Bulut hakkındaki soruşturma tamamlandı. Soruşturmada yeterince delil bulunamadığı için 'takipsizlik' kararı verildi.

Magazin

Talat Bulut hakkında karar verildi! Yasak Elma dizisinin setinde 'kostüm asistanı' olarak görev yapan Özge Şimşek, Talat Bulut'un dizi setinde kendisini taciz ettiği iddiası ile 31 Mayıs'ta suç duyurusunda bulunmuştu. Olayla ilgili soruşturma başlatan savcılık, Özge Şimşek'in iddialarını incelemeye almıştı.

Talat Bulut ifadeye çağrıldı!

Talat Bulut ifadeye çağrıldı!Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturmada müşteki Özge Şimşek'in, şikâyetçi olduğu Talat Bulut'un ve şahitlerin ifadeleri alındı. Yapılan soruşturma neticesinde müşteki Özge Şimşek'in iddialarını doğrular nitelikte ve dava açmaya yetecek düzeyde delil elde edilemediği için 'takipsizlik' kararı çıktı.

Özge Şimşek, daha önce olayla ilgili "Dava açacağım şahitlerimle. Yaptıkları cezasız kalmamalı, başka kimse benimle aynı şeyi yaşamasın” demişti. Talat Bulut ise bu sözlerin üzerine "Hakkımda çıkan asılsız iddiaları şaşkınlıkla izliyorum. Gerçekle hiçbir alakası olmayan bu ithamlar beni ve ailemi çok üzdü. Bu gerçek dışı iddiayı ortaya atan ilgili kişi ve bilip bilmeden karalayıcı yorum yapıp hakaret eden herkes hakkında yargı yoluna başvuracağımı kamuoyunun bilgisine sunarım." açıklamasını yapmıştı.

Talat Bulut'un yerine Serhan Yavaş!

Talat Bulut'un yerine Serhan Yavaş!

Bunlarda ilginizi çekebilir: