Talat Bulut nispet yaptı!

Talat Bulut, Yasak Elma dizisinin setinden paylaştığı video ile adeta nispet yaptı.

Magazin

Talat Bulut nispet yaptı! Dizi seti çalışanı Özge Ş.’nin tacize uğradığını iddia ederek savcılığa suç duyurusunda bulunmasının ardından oyuncu Talat Bulut hakkında Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatılmıştı. Savcı soruşturmasını tamamlayarak takipsizlik kararı verdi. Bunun üzerine Özge Ş.’nin avukatı Sibel Önder, Bakırköy 1. Sulh Ceza Hakimliği’ne giderek karara itiraz etti. İtiraz talebini değerlendiren hakimlik 14 Ağustos 2018’de görülen duruşmada kovuşturmaya yer olmadığına dair kararın delillere, oluşa, eylemin niteliğine, ve hukuka uygun olduğu gerekçesiyle reddetti. Mahkeme bu kararının kesin olduğunu kaydetti.

Talat Bulut'tan açıklama: Bana iftira atanları...

Talat Bulut'tan açıklama: Bana iftira atanları...TALAT BULUT, YASAK ELMA SETİNE DÖNDÜ!

Bu kararın ardından Talat Bulut'un 'Yasak Elma'nın yeni sezonunda rol alacağı açıklandı. Daha önce yapımcı "mahkeme sonucunu bekleyeceğiz ve ona göre karar vereceğiz" demişti. Yasak Elma dizisinin seti iki kez ertelense de ekip bu hafta startı verdi. Talat Bulut da sete döndü.

Taciz davasında son dakika gelişmesi!

Taciz davasında son dakika gelişmesi!EDA ECE İLE ARASINDA SOĞUK RÜZGARLAR ESTİ!


Eda Ece, Talat Bulut ile Özge Ş. arasındaki davada kostüm asistanına destek olmuş, “Erkek düşmanı olarak konuşmuyoruz. Bir kadın olarak empati yapabiliyorum. Bir kadının ‘Benim başıma böyle bir şey geldi’ diyebilmesi kolay değil. Cesaret gösterdiği için biz ‘Yasak Elma’ kadınları olarak destek verdik. Biz medenice çalışmaya devam edeceğiz. Benim ilk günkü düşüncem aynı” demişti.

İkilinin arasında sette de soğuk rüzgarlar esmeye devam etti.. Set aralarında ortalıklarda görünmeyen Bulut’u soran gazetecilere Eda Ece, “Hiç bilgim yok. İlgimi çekmiyor” diye yanıt verdi.

Yasak Elma dizisinin çekimlerine başlanamadı!

Yasak Elma dizisinin çekimlerine başlanamadı!TALAT BULUT SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIM YAPTI!

Eda Ece'nin gazetecilere yaptığı bu açıklamadan kısa bir süre sonra Talat Bulut, Yasak Elma setinde çektiği bir videoyu Instagram'a yükledi. Videoya, "Merhaba Herkes! "Yasak Elma" set halleri yakında yeniden başlayacak. Sevgiler.." notunu düştü. Videoda oynarken görülen Talat Bulut için "Nispet yapıyor" yorumları yapıldı.

Video yüklenemedi...Talat Bulut'tan Şevval Sam'a gönderme!

Talat Bulut'tan Şevval Sam'a gönderme!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: