Talat Bulut rol arkadaşı Şevval Sam'a tazminat davası açtı!

'Yasak Elma' dizisinin setinde kostüm asistanı Özge Ş.'ye tacizde bulunduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan ve takipsizlik kararı verilen Talat Bulut, rol arkadaşı Şevval Sam'a tazminat davası açtı.

Dizi Galeri

Talat Bulut rol arkadaşı Şevval Sam'a tazminat davası açtı! Talat Bulut, Şevval Sam'ın kendisini 'tacizci' diye yaftaladığını öne sürerek 100 bin liralık manevi tazminat istedi.

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne açılan dava dilekçesinde Talat Bulut, davalı Şevval Sam'ın asılsız söylemleri ve duruşu nedeniyle kendisi ve ailesinin derinden sarsıldığını belirtti.

Talat Bulut'tan, Ece Erken ve Bircan Bali'ye uzaklaştırma kararı!

Talat Bulut'tan, Ece Erken ve Bircan Bali'ye uzaklaştırma kararı!Talat Bulut'un avukatı şu ifadeleri kullandı:

''Şevval Sam'ın da aralarında bulunduğu bir kesim, Talat Bulut'un kişilik haklarına ve özel hayatına pervasızca saldırıda bulundu. Müvekkil sadece oyuncu değil, aynı zamanda 20 yaşında bir genç kız babasıdır. Davalının asılsız söylemleri ve duruşu müvekkili ve ailesini derinden sarsmıştır. Bulut'un kişilik haklarını açıkça ihlal ederek onu manevi yönden zarara uğratan davalıdan 100 bin liralık manevi tazminatı yasal faiziyle birlikte istiyoruz.''

Şevval Sam tarafı davayla ilgili yorum yapmadı, 'Konu bize tebliğ edilince gereken açıklamayı avukatımız yapacaktır' denildi.

Talat Bulut'a bir taciz iddiası daha!

Talat Bulut'a bir taciz iddiası daha!'HESAP VERECEK' DEMİŞTİ
FOX'taki 'Yasak Elma'nın kostüm asistanı Özge Ş., 'Halit'i canlandıran Talat Bulut tarafından 31 Mayıs'ta tacize uğradığını iddia etmiş, dava açmıştı. Savcılık takipsizlik kararı verince dizinin yapımcısı, Talat Bulut'u kadrodan çıkarmamıştı. Ama eski eşi 'Ender'i canlandıran Şevval Sam bu duruma tepki göstermiş, ''Birlikte çalışacaksınız, ne düşünüyorsunuz?'' sorusuna ''Maalesef'' yanıtını vermişti. Sette karavanlar ayrılmış, ortam gerilmişti.

Talat Bulut:

Talat Bulut: "Susun artık!"Talat Bulut, Birsen Altuntaş'ın YouTube'daki 'Show Zamanı'nda Şevval Sam'a büyük tepki göstermişti.

''Kimse benimle çalıştığı için 'Maalesef' diyemez. Bunun hesabını verecek. Hiçbir şey yapmadığımı düşünecek kadar zekan yok mu senin? ‘Taciz, zaten kuytu köşede yapılır’ diyor. Neden? Çünkü onunla diyalog kurmadığım için. Bu samimiyetimi, yanlış değerlendirenlerin sorunu. Şükretmelisiniz ki; Talat Bulut gibi bir oyuncuyla çalışıyorsunuz. Çünkü öğreneceğiniz daha çok şey var. Susun artık. Oturduğunuz yerden ahkam keserek, saygısızca konuşamazsınız. Beni ancak kızım (Hazal) yargılar.'' (KAYNAK: posta.com.tr)

'Yasak Elma' setinde Talat Bulut'a özel karavan!

'Yasak Elma' setinde Talat Bulut'a özel karavan!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: