Talat Bulut, 'Yasak Elma'da olacak mı?

Oyuncu Talat Bulut'un başrol oynadığı Yasak Elma dizisinin setinde 'kostüm asistanı' olarak görev yapan Özge Şimşek, Talat Bulut'un 31 Mayıs'ta dizi setinde kendisini taciz ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuştu. Soruşturmada yeterince delil bulunamadığı için 'takipsizlik' kararı verildi. Bu kararın ardından Fatih Aksoy da Talat Bulut'un 'Yasak Elma' dizisindeki durumuyla ilgili kararını verdi.

Dizi Galeri

Talat Bulut, 'Yasak Elma'da olacak mı? Oyuncu Talat Bulut hakkında, dizi setinde kostüm asistanını taciz ettiği iddiasıyla başlatılan soruşturma tamamlandı. Soruşturmada yeterince delil bulunamadığı için 'takipsizlik' kararı verildi. Bu kararın ardından gözler yapımcı Fatih Aksoy'a çevrildi. Aksoy daha önce yaptığı açıklamada mahkemenin vereceği karara göre Talat Bulut'un durumuna karar vereceklerini açıklamıştı.

Talat Bulut hakkında karar verildi!

Talat Bulut hakkında karar verildi!TALAT BULUT'LA DEVAM KARARI!

Mahkeme kararının ardından Fatih Aksoy ekibiyle bir toplantı yaptı ve konuyla ilgili kararını verdi. Fatih Aksoy, Talat Bulut'la devam kararı aldı. Talat Bulut önümüzdeki sezon da 'Yasak Elma' dizisinde rol almaya devam edecek.

Talat Bulut'un yerine Serhan Yavaş!

Talat Bulut'un yerine Serhan Yavaş!Dava sürüyor, setlere dönüyor!

Dava sürüyor, setlere dönüyor!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: