Talat Bulut'tan, Ece Erken ve Bircan Bali'ye uzaklaştırma kararı!

Talat Bulut suçlamalara Ece Erken ve Bircan Bali hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

Magazin

Talat Bulut'tan, Ece Erken ve Bircan Bali'ye uzaklaştırma kararı! Bu sabah Ece Erken ile Bircan Bali'nin sunumuyla ekrana gelen 'Söylemezsem Olmaz' programında Talat Bulut hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atılmıştı. Programın ihbar hattına gelen bir mesajı Ece Erken canlı yayında okumuş ve Talat Bulut'un bir mağaza çalışanını taciz ettiği iddiası gündeme getirilmişti.

Talat Bulut'a bir taciz iddiası daha!

Talat Bulut'a bir taciz iddiası daha!TALAT BULUT HAREKETE GEÇTİ!

Suçlamalar sonrası Talat Bulut, Ece Erken ve Bircan Bali hakkında uzaklaştırma kararı çıkardı. Talat Bulut'un avukatı şu açıklamayı yaptı:

"Değerli Basın Mensubu Arkadaşlar,

Hakkındaki iddiaların mesnetsizliği ilgili yargı merciilerince de kesin olarak verilen karar ile sabit olan müvekkilim Talat BULUT için yargı kararını tanımayarak beyanda adeta karalama kampanyası başlatan Ece ERKEN ve Bircan Bali'nin, Bakırköy 2. Aile Mahkemesi'nce uzaklaştırma kararı verilmiştir. Söz konusu kararın ihlali halinde ilk seferinde 3 günden 10 güne, ikinci seferinde ise 15 günden 30 güne kadar tazyik hapsi yaptırımı uygulanacaktır. Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız

Av. Ahmet AVŞAR"

Talat Bulut:

Talat Bulut: "Susun artık!"Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: