Talat Bulut'tan Hande Ataizi'ye şok sözler!

Fox TV'de Yasak Elma dizisinin başrol oyuncularından olan Talat Bulut'un dizide kostüm asaistanı Özge Şimşek'i taciz ettiği iddia edilmişti. Ünlü oyuncu Hande Ataizi de Özge Şimşek'e destek vererek, Talat Bulut'un yıllar önce kendisini de taciz ettiğini dile getirdi. Bu gelişme sonrası Hande Ataizi-Talat Bulut taciz hikayesi merak edildi.

Magazin

Talat Bulut'tan Hande Ataizi'ye şok sözler! Önceki gün magazin dünyasına bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. Yasak Elma dizisinde kostüm asistanı olarak çalışan 19 yaşındaki Özge Şimşek, Talat Bulut'un kendisini taciz ettiğini açıkladı. Talat Bulut'un avukatı açıklamalarda bulunarak iddiaları yalanladı. Bu gelişmeler yaşanırken ünlü oyuncu Hande Ataizi de olaya müdahil olarak Talat Bulut'un yıllar önce kendisini de taciz ettiğini söyledi.

Tacize uğrayan asistan konuştu!

Tacize uğrayan asistan konuştu!Hande Ataizi de 18 yıl önce “Melekler Evi” filmindeki rol arkadaşı Talat Bulut’un kendisine taciz ettiğini iddia etmişti. Talat Bulut’un tekrar tacizle gündeme gelmesi üzerine Hande Ataizi, “Dünyada tacize karşı bir ayaklanma var. Kadınlar artık daha cesur. Ben de o dönem o tarz şeyler yaşadım. Bu emekçi kız, korkmamış dava açacağını söylemiş, helal olsun” dedi.

Taciz iddiasına yapımcıdan açıklama!

Taciz iddiasına yapımcıdan açıklama!Ataizi'nin açıklamalarından sonra yıllar önce yaşanan olay merak konusu oldu. Hande Ataizi, Talat Bulut'u 18 yıl önce şöyle suçlamıştı: “Beni gece 02.30’da otel odasına senaryo çalışmaya, sonra da Van Gölü’ne girmeye davet etti.”

Güzel oyuncunun açıklamalarına çıldıran Talat Bulut’dan cevap gecikmemişti: “Sanatçı kimliği olmayanlar savunma mekanizmalarında dahi cinsel kimlikleriyle öne çıkmak isterler. Bunları ara sıra tuvalet penceresinde sıkışmış görebiliriz.”

Hande Ataizi:

Hande Ataizi: "Beni de taciz etmişti!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: