Talat Bulut'tan ilginç doğum günü kutlaması!

Taciz davasında takipsizlik kararı kesinleştikten sonra diziye dönen Talat Bulut, dizideki oğlunu canlandıran İlber Uygun'un doğum gününü benzincide aldığı dondurma ile kutladı.

Magazin

Talat Bulut'tan ilginç doğum günü kutlaması! Dizi seti çalışanı Özge Ş.’nin tacize uğradığını iddia ederek savcılığa suç duyurusunda bulunmasının ardından oyuncu Talat Bulut hakkında Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatılmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise takipsizlik kararı verilmiş, ardından itirazlara rağmen karar kesinleşmişti. Talat Bulut, dizi ekibinin tüm tepkisine rağmen çekimlere başlamıştı.

Bulut, yeni bölümleri çekilmeye başlayan dizinin setinden renkli kareler paylaşmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu bu kez de dizideki oğlunu oynayan İlber Uygun'un doğum gününü kutladı. Instagram hesabından paylaştığı bir videoda "Herkese merhaba. Bu gün İlber'in doğum günüymüş, biz de benzincide durduk. Kendimize birer tane dondurma aldık. Onun da doğum gününü kutlayacağız" diyerek keyifli anlarını takipçileriyle paylaştı.

Talat Bulut'un paylaştığı o video:

Video yüklenemedi...Talat Bulut nispet yaptı!

Talat Bulut nispet yaptı!Talat Bulut'tan açıklama: Bana iftira atanları...

Talat Bulut'tan açıklama: Bana iftira atanları...

Bunlarda ilginizi çekebilir: