Talat Bulut'tan yeni açıklama!

Hakkında ortaya atılan iddiaların ardından Talat Bulut da bir açıklamada bulundu.

Magazin

Talat Bulut'tan yeni açıklama! Fox TV'de Yasak Elma dizisinin başrol oyuncularından olan Talat Bulut'un dizide kostüm asistanı Özge Şimşek'i taciz ettiği iddia edilmişti. Ardından Hande Ataizi de 18 yıl önce “Melekler Evi” filmindeki rol arkadaşı Talat Bulut’un kendisini de taciz ettiğini iddia etti. Bu konu televizyon programlarında ve sosyal medyada oldukça tartışıldı. Konunun büyümesi üzerine Talat Bulut da bir açıklamada bulundu.

Talat Bulut'tan Hande Ataizi'ye şok sözler!

Talat Bulut'tan Hande Ataizi'ye şok sözler!İşte Talat Bulut'un o açıklaması:

"Son bir kaç gündür hakkımda çıkan asılsız iddiaları şaşkınlıkla izliyorum. Gerçekle hiçbir alakası olmayan bu ithamlar beni ve ailemi çok üzdü. Bu gerçek dışı iddiayı ortaya atan ilgili kişi ve bilip bilmeden karalayıcı yorum yapıp hakaret eden herkes hakkında yargı yoluna başvuracağımı kamuoyunun bilgisine sunarım.

TALAT BULUT"


Tacize uğrayan asistan konuştu!

Tacize uğrayan asistan konuştu!Talat Bulut'un avukatı da daha önce şu açıklamayı yapmıştı:

"Müvekkilim Talat Bulut hakkında bir kaç gündür sosyal medyada ve bu gün diğer medya organlarında ortaya atılan iddialar tamamen asılsızdır.

Talat Bulut 42 yıl boyunca sanat hayatını saygın bir şekilde sürdürmüş ve toplumsal konulara duyarlılığı ile de sevenlerinin takdirini kazanmış, oldukça sevilen bir sanatçıdır.

Bir genç kız babası olan müvekkilim toplumun hassas olduğu bir konuda zan altında bırakılmış, toplum önündeki itibarı zedelenmeye çalışılmıştır. Müvekkilim hakkında ki tüm iddiaları reddetmekle beraber konunun ilgili tarafına karşı yasal başvuru hakkımızı derhal kullanacağımızı kamuoyuna saygılarımızla bildiririz."

Taciz iddiasına yapımcıdan açıklama!

Taciz iddiasına yapımcıdan açıklama!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: