Talat Bulut'tan Şevval Sam'a gönderme!

Oyuncu Talat Bulut'un, savcılığın takipsizlik kararının ardından rahatladığı ve diziye döndüğü öğrenilmişti. Kendisinin diziye dönmesinden rahatsız olduğunu söyleyen ‘Yasak Elma’daki rol arkadaşı Şevval Sam’ın yaptığı açıklamanın ardından sosyal medyada ‘Yandım da Geldim’ adlı bir deyiş paylaşması dikkat çekti.

Magazin

Talat Bulut'tan Şevval Sam'a gönderme! "Yasak Elma" dizisinin başrol oyuncularından Talat Bulut'un, dizi setinde kostüm asistanı Özge Ş.’yi taciz ettiği iddia edilmiş ve hakkında soruşturma açılmıştı. Savcılık geçtiğimiz günlerde soruşturmayı tamamlamış, soruşturmada takipsizlik kararı vermişti.

Talat Bulut hakkında karar verildi!

Talat Bulut hakkında karar verildi!Şevval Sam, tacizle suçlanan Talat Bulut hakkında savcılığın takipsizlik kararı vermesiyle ilgili “Konu bir üst mahkemeye gitti. Tam olarak aklanmış değil” demiş, Bulut’un diziye dönmesinden memnun olmadığını da dile getirerek "Sözleşmelerimiz olduğu için devam etmek zorundayız. Ekip olarak bu durumdan hoşnut değiliz" açıklamasını yapmıştı. Şevval Sam'ın bu çıkışının ardından Talat Bulut, Instagram hesabından “Merhaba canlar! Gidenler güle güle, kalan dostlar yüzümüz hep gülsün” diyerek, Şah Hatayi deyişi “Yandım Da Geldim”i söylediği bir video paylaştı. Bu paylaşım akıllara 'Şevval Sam'a bir gönderme mi?' sorularını getirdi.

Talat Bulut, karardan sonra rahatladı!

Talat Bulut, karardan sonra rahatladı!Set çalışanlarından Talat Bulut'a tepki!

Set çalışanlarından Talat Bulut'a tepki!

Bunlarda ilginizi çekebilir: