TAM BİR YEŞİLAYCI

Acun Ilıcalı tam bir Yeşilaycı. 'İçki kötülüklerin anasıdır' diyen başarılı televizyoncu arkadaşlarıyla bir eğlence mekanına gittiğinde bir kadeh viski yerine portakal suyu içmeyi tercih ediyor.

Magazin

TAM BİR YEŞİLAYCI Alkolün insanın içindeki dengesizlikleri ortaya çıkardığını düşünen Ilıcalı, şunları söylüyor: 'İçki insanın içindeki çapkınlık duygusunu tetikliyor. Enteresan bir yorum gelecek ama bu tip olaylarda içki içmememin etkisinin büyük olduğuna inanıyorum. Alkolü fazla alan insanların davranışlarını gözlüyorum. Yanlarına gelen kadınlarla flört etmek istiyorlar. Ben içki içmiyorum, içmediğim için de öyle bir hata yapmıyorum. Şeytan beni dürtmedi. Asla eşimi aldatmadım.'

Sağlıklı yaşamanın, mutlu olmanın yolunun alkolsüz bir hayat olduğunu vurgulayan Acun Ilıcalı gençlere şu mesajı verdi: Kendinizi bilin, bünyenizi alkolden koruyun. Hayatınızın kıymetini bilin.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: