Tam gaz komedi: 3G Show

Bir kumpanyanın perde arkasını, her hafta farklı konularla eğlenceli bir şekilde sahneye taşıyacak olan 3G Show (Geldim Gördüm Güldüm Show) seyirci ile buluşuyor. Birbirinden komik skeçleri ile hem biletli tiyatro seyircisine hem de ekranları başındaki izleyiciye, iki perdelik kahkaha şöleni vermeye hazırlanan BKM yapımı şov ‘Geldim Gördüm Güldüm’ dedirtmek için gün sayıyor!

Dizi Galeri

Tam gaz komedi: 3G Show Kadrosunda Türkiye'nin birbirinden yetenekli komedi oyuncularının yer aldığı şovda bir de sürpriz isim bulunuyor!

Ekranların ve beyazperdenin ünlü ismi Cengiz Bozkurt da, skeçlere konu olacak kumpanyanın patronu ‘Cengiz Cambazoğlu’ karakteri ile seyirciyle tiyatro sahnesinde buluşacak! ‘Cengiz Cambazoğlu’, kurduğu tiyatronun zaman zaman sunucusu, zaman zaman müdürü, zaman zaman da oyuncusu olarak sahnede boy gösterecek.

Başta Cengiz Bozkurt olmak üzere, Burcu Altın Akdoğan, Çetin Altay, Enis Arıkan, Okan Çabalar, Bihter Dinçel, Gülhan Tekin Elmas, Şahin Irmak, Tuğçe Karabayır, Ersin Korkut, Burcu Gönder Parlak, Seda Türkmen ve Ünal Yeter gibi önemli isimleri kadrsunda bulunduran ‘3G Show’ tiyatro seyircisinden sonra, televizyon başındaki seyircilerle ilk kez bugün (18 Ocak Pazartesi) 20:00’da Show Tv ekranlarında buluşacak!

Bunlarda ilginizi çekebilir: