Tamer Karadağlı çok duygulandı!

Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü kutlama etkinlikleri çerçevesince düzenlenen organizasyona, Tamer Karadağlı, Behzat Ç. oyuncularından Eray Eserol, Çetin Azeraras ve Murat Atak gibi oyuncular destek verdiler.

Magazin

Tamer Karadağlı çok duygulandı! Ünlü oyuncular, Maraş’ın milli mücadele kahramanlarını canlandırdılar. Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı oynadığı oyunda “Arslan Bey” karakterini canlandırırken vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

Karadağlı aynı zamanda Kahramanmaraş’ın dünyaca ünlü dondurmasını satırla keserek kendini takip edenlere dondurma şovunu da yapmayı ihmal etmedi.

Tamer Karadağlı: “Kahramanmaraş’ın kurtuluşunu canlandırırken bir hayli duygulandım. Vatan sevgisi bu olsa gerek. “Arslan Bey” karakteri benim için biçilmiş kaftandı. Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölümlerine başladık ama buna rağmen bu rol için Kahramanmaraş’a koşarak geldim” diye konuştu.

Geccenin finalinde ise Sümer Ezgü, sevilen türküleriyle Kahramanmaraş’lıları coşturdu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: