Tamer Karadağlı, eski eşe yeşil ışık yaktı!

Önceki gün Etiler'de görüntülenen Tamer Karadağlı, eski eşiyle tekrar evlenmeyi düşünüp düşünmediği sorusuna “Hiç büyük konuşmamak lazım tabii, bilemiyoruz" cevabını verdi.

Magazin

Tamer Karadağlı, eski eşe yeşil ışık yaktı! Oyuncu Tamer Karadağlı, önceki gün Akmerkez’den çıkarken görüntülendi.

Tamer Karadağlı ile Ceren Kaplakarslan aşk mı yaşıyor?

Tamer Karadağlı ile Ceren Kaplakarslan aşk mı yaşıyor?Ünlü oyuncu muhabirlerle bir süre sohbet etti. Bir röportajında 11 yıl önce boşandığı eski eşi Arzu Balkan için “En doğru seçimim Arzu’yla evlenmekti. Bir çocuğum daha olacaksa yine Arzu’dan olmasını isterim” diyen Karadağlı, eski eşiyle tekrar evlenmeyi düşünüp düşünmediği sorusunu “Di’li geçmiş zaman kullanmıştım. Temenniydi o. Ben Arzu Hanım’la bir kere evlendim zaten. Ama hiç büyük konuşmamak lazım tabii, bilemiyoruz" şeklinde yanıtladı.

Tamer Karadağlı'nın eski eşten isteği şaşırttı!

Tamer Karadağlı'nın eski eşten isteği şaşırttı!Oyuncu, kızları Zeyno’nun kardeş isteyip istemediği sorulunca da “Ona bunu sormadık. Bakalım, hayırlısı” dedi.

Pınar Altuğ: Kızımızı temmuzda verdik!

Pınar Altuğ: Kızımızı temmuzda verdik!BABANIN YOLU MU!
Soruları yanıtladıktan sonra valeden aracını teslim alan Tamer Karaağlı, yola çıkacağı sırada kaza tehlikesi atlattı. Önüne kıran aracın sürücüsüne “Dikkatli ol! Babanın yolu mu burası?” diye bağıran ünlü oyuncu, sürücüyle bir süre tartıştı. Olay, AVM’nin valesinin araya girip tarafları sakinleştirmesiyle büyümeden sona erdi.

Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı atıştı!

Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı atıştı!Kaynak: hurriyet.com.tr

Tamer Karadağlı yaşadıklarını anlattı!

Tamer Karadağlı yaşadıklarını anlattı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: