TANEM SİVAR'DAN SAMİMİ AÇIKLAMALAR!

Habertürk’de yayınlanan Burası Haftasonu’na katılan Tanem Sivar, Oylum Talu’ya konuştu.

Magazin

TANEM SİVAR'DAN SAMİMİ AÇIKLAMALAR! 'Yetenek Sizsiniz' yarışmasıyla tanıdığımız başarılı sunucu Tanem Sivar, ilk kez bir Tv programına konuk oldu.

Habertürk'de yayınlanan Burası Haftasonu'na katılan Tanem Sivar, Oylum Talu'ya konuştu: “Acun'un kanatları altında mutluyum fakat artık zor olanı seçiyorum ve Tanem olarak neleri yapıp yapamadığımı görmek istiyorum” açıklamasında bulunan güzel sunucu “Yetenek Sizsiniz benim için çok özeldi. Kendimi ilk kez çok büyük bir kitleye duyurabildiğim bir yer oldu. Fakat tüm bu projeler ne olursa olsun Acun'un başarısı, Acun'un projesi… Ben istedim ki, şu an için tek başıma neler yapabildiğimi görebileyim. Belki bu önümüzdeki yıl değişir. Projeye ya da isme bağlı değil, kendi kendime bir şeyler yapmak istiyorum. Bunu dahi bilmek ve tecrübe etmek benim kariyerimde çizdiğim yol için bana yardımcı olacaktır. Ancak hala hayatımla ilgili maddi manevi her anlamda vereceğim kararlarda Acun'a danışıyorum.” şeklinde konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: