Tanem Sivar'ın eşine komşularının ateş ettiği an!

İki köpeğinin zehirlenerek öldürülmesinin ardından Tanem Sivar yaptığı açıklamada komşularının eşi Edhem Dirvana'ya ateş açtığını söylemişti. O görüntüler ortaya çıktı.

Magazin

Tanem Sivar'ın eşine komşularının ateş ettiği an! Bozburun'da yaşayan Tanem Sivar ve Edhem Dirvana çiftinin iki köpeği zehirlenerek öldürülmüştü. Sosyal medyada bu duruma oldukça tepki gösterilmişti Daha sonra Tanem Sivar yaptığı açıklamada, “Çok üzgünüm ama başta basın olmak üzere sosyal medya da bize o kadar destek oldu ki, bize müthiş bir güç verdi, çok ta duygulandırdı. Başlarda bizim için acıydı ama şimdi korkuya döndü. Bu adam ciddi anlamda korkunç bir adam ve saldırgan, çok daha kötü şeyleri yapabilecek bir zihniyet. Aldığımız destek sonucunda daha da çıldırdı ve çılgına döndü. Eşime tüfek ile ateş etti. Buna rağmen kendisi adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı. Çok endişeliyim. Biz eşimle bu konu ile ilgili elimizden geleni yapacağız” demişti.

Komşunun Edhem Dirvana'ya ateş açtığı görüntüler ortaya çıktı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: