Taner Ölmez gördüğü manzara ile şoke oldu!

Türkiye’nin su fakiri olmasını engellemek için çalışmalara katılan Taner Ölmez, "Bu sorunla yüzleştikten sonra da, hayatımda birçok şey değişti” ifadelerini kullandı.

Magazin

Taner Ölmez gördüğü manzara ile şoke oldu! Mucize Doktor ile büyük bir çıkış yakalayan Taner Ölmez gösterdiği performansla bir çok isimden övgü dolu sözler aldı. Otistik ve Savant sendromlu bir doktoru canlandıran oyuncu son dönemin en çok konuşulan isimleri arasına adını yazdırmayı başardı. Her ne kadar Ali Vefa karakteriyle gündemde olsa da Taner Ölmez'in hayatını değiştiren olay Mucize Doktor olmadı. Ölmez, suyun önemini anlattığı bir projeyle de ekranda yer almıştı. Türkiye’nin de içinde olduğu su tehlikesine dikkat çeken oyuncu, gördüğü manzara ile şoke oldu.

Mucize Doktor'da sürpriz kutlama!

Mucize Doktor'da sürpriz kutlama!MediaCat dergisinin Şubat sayısına konuşan Taner Ölmez, hayatını değiştiren olayı şöyle anlattı:

“Suyun hikâyesini öğrendim. Önümüzde duran felaketi, bu zamana kadar anlamamışım belki de… Çok büyük bir sorunumuz var. Bu sorunla yüzleştikten sonra da, hayatımda birçok şey değişti”

'Hakan Muhafız'da Taner Ölmez sürprizi!

'Hakan Muhafız'da Taner Ölmez sürprizi!Taner Ölmez'den evlilik açıklaması!

Taner Ölmez'den evlilik açıklaması!Herkes Mucize Doktor'daki o sahneyi konuşuyor! Dokunmadan dans...

Herkes Mucize Doktor'daki o sahneyi konuşuyor! Dokunmadan dans...Mucize Doktor Taner Ölmez'den itiraf:

Mucize Doktor Taner Ölmez'den itiraf: "Allah'ın emri Peygamberin kavliyle istedim"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: