TANER, YÜKSEKLİK KORKUSUNU BÖYLE YENDİ!

Survivor ’Ünlüler- Gönüllüler’ yarışmasının en renkli yarışmacılarından Taner Tolga Tarlacı, yükseklik korkusu olduğu halde Antalya’da yamaç paraşütü pilotu eşliğinde, kendini 700 metre yükseklikten boşluğa bıraktı.

Magazin

TANER, YÜKSEKLİK KORKUSUNU BÖYLE YENDİ! Uçuş sırasında büyük panik yaşayan Tarlacı’nın zor anları, yamaç paraşütündeki kamera ile saniye saniye görüntülendi.

<br/>magazin

Survivor Ünlüler- Gönüllüler yarışmasında tanınan 28 yaşındaki Taner Tolga Tarlacı, Mersin’den 2 günlük tatil için geldiği Antalya’nın Alanya İlçesi’nde yükseklik korkusu olmasına rağmen yamaç paraşütü sporu yaptı. ’Ulusky Flywolf Paragliding’ adlı yamaç paraşütü şirketinin pilotu Mehmet Yeşil eşliğinde Yassı Tepe’den yamaç paraşütü ile atlayan Tarlacı, gökyüzünde büyük korku ve panik yaşadı. Yamaç paraşütü pilotu Mehmet Yeşil’e, "Sana güveniyorum. Aman Allahım. Nefes alamıyorum, kalbim sıkıştı" diye bağıran Tarlacı’nın korku dolu anları, yamaç paraşütüne bağlı kamera ile saniye saniye görüntülendi.

Kleopatra Plajı’na sorunsuz iniş yapan Taner Tolga Tarlacı, yükseklik korkusunu yendiğini ve çok zevk aldığını söyledi. Yamaç paraşütü sporunu tekrar deneyeceğini belirten Tarlacı, "Survivor yarışmasında daha fazla adrenalin yaşadım ancak bu çok başka bir duygu. Bu sayede yükseklik fobimi yendim" dedi.

Bazı vatandaşlar Tarlacı’yı uçuştan sonra tebrik ederken, bazıları ise birlikte fotoğraf çektirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: