TANER'İN SEVGİLİSİ DE YARIŞMAYA KATILMIŞ!

Survivor Taner’in sevgilisi olduğu iddia edilen Rahmeli Soyer’in bu yarışmaya katıldığı ortaya çıktı

Magazin

TANER'İN SEVGİLİSİ DE YARIŞMAYA KATILMIŞ! Survivor Gönüllüler’in favori ismi Taner’in uğruna dayak yiyip karakolluk olduğu büyük aşkının Rahmeli Soyer olduğu iddia edildi. Soyer de tıpkı Taner gibi Acun Ilıcalı’nın “Yetenek Sizsiniz” yarışmasına katılmış, sesinin güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Öyle ki yarı finale kadar yükselmeyi başarmıştı. Taner ve Rahmeli’nin aşkı bu yarışmadan 3 yıl önce başlamıştı. Girne Amerikan Üniversitesi’nde tanışan çiftin ilişkisi Soyer ailesinin karşı gelmesi üzerine bitti. Ayrılık acısına dayanamayan Taner ise borulara tırmanarak Rahmeli’nin evine girmiş ancak onun erkek kardeşi ve eniştesinden dayak yiyip, karakolluk olmuştu. Girne’de yaşayan ve mesleği sekreterlik olan Rahmeli Soyer, isminin bu konuyla gündeme gelmesinden çok rahatsız olduğunu belirtti ve şunları söyledi: “Ben bu dedikodularla ilgilenmiyorum, yorum yapmak da istemiyorum. Ben reklamlara yem olacak insan değilim teşekkürler! Ben kendimi biliyorum zaten gerisi yalan.”

Video yüklenemedi...Meter Survivor yolcusu!

Taner’in “En yakın arkadaşım Meter Facebook’daki kız hayranlarıma göz dikti. Meter misin beter mi üzerimden prim yapma” dediği arkadaşı Meter yarışmanın yapıldığı Dominic Cumhuriyeti’ne gidiyor. Acun Ilıcalı’nın ekibinden gelen telefon üzerine pasaportunu hazırlayan Meter salı günü adaya gidip, Taner’le yüzleşecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: